Şampiyon Pendikspor’dan Basın Mensuplarına Teşekkür Yemeği

Pendikspor Başkanı Mustafa Şahinyılmaz ve yönetimi, Pendikspor’un şampiyonluk için gün saydığı şu günlerde basın mensuplarına teşekkür yemeği organize etti. Şampiyonluk sezonu boyunca emek veren gazetecilere teşekkür edildi.

1950 yılında kurulan Pendikspor Kulübü tarihinde ilk defa 1. Lig’e çıkacak. Bunun önemini bilen ve gururunu yaşayan Pendikspor yönetimi, bu zorlu yolda emek veren basın mensuplarını da unutmadı. Kurnaköy Ihlamur Dalı Restaurant’ta basın mensuplarıyla bir araya gelen yöneticiler, Pendikspor’un şampiyonluğunun hayırlı olmasını temenni ettiler.

Şahinyılmaz; “İlçemizin tüm cadde ve sokaklarını kırmızı beyazlı bayraklarla donatarak bu tarihi şampiyonluğu tüm halkımızla kutlamak istiyoruz. Bu noktada herkesin katkı sunmasını bekliyoruz” dedi.

Toplantının devam eden bölümünde basın mensuplarının soruları cevaplandırıldı ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonrası Pendikspor’un basın yayın ve halkla ilişkilerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Onur Durası’nın doğum günü olması nedeniyle pasta kesildi.