KÜNYE

Pendikli TV

Pendik ile alakalı tüm gelişmeler burada…
Siz değerli Pendik Halkı ile birlikte yapacağımız röportajlar, anketler, sohbetler ile yayın akışımız daha da genişleyecek ve kıymetlenecek.
Amacımız; Pendikliler ile Pendik’e ait tüm değerleri birleştirmek ve bütünleştirmek. Bunun için gerek spor alanındaki gerek günlük yaşamdaki olayları gündemde tutmayı hedefliyoruz.
Pendik Semti’ne gönül veren kişilerce kurulan bu platform, her hususa parmak basacaktır.
Saygı ve sevgilerimizle…


Pendikli TV & PendikliTV.com
İmtiyaz Sahibi /
Grantee
Samet Övüç
sametovuc65@gmail.com


Yazılım /Software
Minussoft İnternet Hizmetleri
Tayyip Tahir Keskin


Genel Yayın Yönetmeni /
Editor of Chief

Samet Övüç
sametovuc65@gmail.com


Editörler / Editors
Emin Sancaktutan
sancakyazar@pendiklitv.com


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Emin Sancaktutan
bilgi@pendiklitv.com

Sosyal Medya Sorumlusu / Social Media Manager

Emin Sancaktutan
bilgi@pendiklitv.com

Halkla İlişkiler Sorumlusu / Public Relations Officer

Emin Sancaktutan
bilgi@pendiklitv.com

Web Tasarımcısı / Web Designer

Tayyip Tahir Keskin
bilgi@pendiklitv.com

Görsel Tasarımcı / Visual Designer

bilgi@pendiklitv.com

Reklam Departmanı Sorumlusu / Advertise

0216 490 00 58
bilgi@pendiklitv.com


İletişim / Contact

pendiklitv@gmail.com

bilgi@pendiklitv.com

Adres :
Batı Mahallesi Hatboyu Caddesi Yavuz Han No:48 D:38 Pendik / İstanbul

Telefon: 0216 490 00 58

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
pendiklitv.com yazıların sorumluluğunu almaz.


Gizlilik Politikası 

© Copyrigth 2023 pendiklitv.com  tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları pendiklitv.com’a aittir. pendiklitv.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar pendiklitv.com’dan yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

pendiklitv.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. pendiklitv.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the pendiklitv.com. However, sometimes the pendiklitv.com uses third parties to process your information. pendiklitv.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the pendiklitv.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the pendiklitv.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the pendiklitv.com and its services. When you use pendiklitv.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the pendiklitv.com cookies section of our full Privacy Policy.