SPONSORLAR

akbulut inşaat

Akbulut İnşaat : 2005 yılında inşaat sektörüne adım atmış, bitirdiği projelerle yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ederek sizlere sunmanın gururunu yaşayan bir inşaat firmasıdır.

Akbulut İnşaat, Pendik bölgesinde bir çok inşaat bitirmiş bu sayede ilçenin çehresini değiştirmiş ve Akbulut İnşaat adı sınırları aşmıştır. Firmamız inşaat sektöründe ki tecrübelerini son yıllarda hızla gelişmekte olan Kurtköy ilçesinde de devam ettirmektedir.

Firmamız sizinle beraber daha iyi yaşam alanları için büyüyerek hizmetlerini icra etmektedir.


erzurum kuyumculuk

Erzurum Kuyumculuk :  Temelleri 1951 yılında atılmış olan şirketimiz yarım asırdan fazla bir zaman içerisinde en iyi bildiği iş olan kuyumculuk ve mücevherat üzerine çalışmaktadır. 1988 yılında İstanbul / Pendik’te açılan Erzurum Kuyumculuk 30 senedir Pendik’lilerin ve İstanbul’un çoğu semtinde portföy edinmiştir. Aile şirketi olmasının yanında çağdaş zamnın cizgilerini ve altının hem yatırım hemde bir kadının zerafetini tamamlayan en büyük etken olduğunun bilinciyle hareket edip sektörün önde olan firmalarıyla işbirliği içerinde olmuştur. Firmamızın sloganı olan altında güven ve zerafetin adresi sözü işte bu noktada tamamlayıcı olarak karşımıza çıkar. Günümüz şartlarında mücevherat sektörü hergün bir ileri adımı düşündüğünden firmamız bu çizgiden şaşmaz, değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sektörün öncü kuruluşlarıyla hizmet etmenin güveni ve gururunu yaşamıştır. Altın eski çağlardan beri her zaman değerli kılınmış bir emtia dır, bizlerde bizim için önemli olanın altının değil altını alan müşterinin güvenini kazanmanın bundan daha hayırlı olacağını bilip bu duruma göre hareket etmekteyiz…


murat akbaba logo

Kuaför Murat Akbaba; mesleğe 1986 yılında Pendik’te başladı. Bulunduğu konuma çıraklıktan yetişerek gelen Murat Akbaba, şuanda uluslararası dereceler almış bir kuaför olarak mesleğine devam ediyor.
Bilimsel kesim yöntemleri ile alakalı eğitimler alan Murat Akbaba, bugün mesleki anlamda eğitim veren bir isim haline geldi.
Pendik’te ikinci şubesini açarak müşterilerine exclusive hizmet vermeyi hedefleyen Murat Akbaba, Pendikli TV‘nin de sponsorudur.


Hayyam Foto Teknik
Hayyam Foto Teknik : Bünyesinde fotoğraf ve fotoğrafçılık adına bütün teknik imkanları barındıran
firmadır. Teknik servis konusunda da yetkin çalışanlara sahiptir. Birçok özel ve tüzel firmanın yetkili servis departmanını sağlamaktadır.
Kendileri Pendikli TV‘ye de teknik servis konusunda sponsordur.


foto ekip copy
FotoğrafEkipmanim.com : Bünyesinde fotoğraf ve fotoğrafçılık adına bütün ekipmanları barındıran firmadır. Fotoğraf makinesi, video kamera, fotoğraf ve film yapımına dair ekipmanların bulunabildiği yerdir. Birçok özel ve tüzel firmaya ekipman desteği vermektedir.

Kendileri Pendikli TV‘ye de ekipman konusunda sponsordur.


minu

Minussoft.org İnternet Hizmetleri : Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç ve yenilikçi kadrosu ile müşterilerinin hizmetine sunuyor. Aslen 2010 yılında faaliyete başlamış fakat internet hizmetleri sunmamıştır. Ocak 2013’ten bu yana internet hizmetlerinde ucuz ve güvenli ticaret yapmaktadır.

Kendileri Pendikli TV‘ye internet hizmeti konusunda sponsordur.