Pendik Vestel Yetkili Servisi – Koçak Elektronik Hizmetinizde…

Beyaz eşya sektörünün öncü firmalarından Vestel, yetkili servis ağını her geçen gün artırıyor. Bu kapsamda hizmet vermeye başlayan Vestel Yetkili Servisi – Koçak Elektronik profesyonel kadrosuyla sorunları çözüyor.

Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, buzdolabı, ütü ve daha pek çok ev elektronik ürün için Kaynarca’da bulunan adreslerinde teknik servis hizmeti veren Koçak Elektronik, aynı zamanda klima bakım ve onarım hizmeti de veriyor.

Tekniker ve teknisyen kadrosuyla, kaliteli hizmeti en hızlı sürede sağlamaya çalışan firma; Vestel, Regal, Toshiba, Hi-Level, Telefunken markalı ürünlere de teknik servis hizmeti veriyor.

Ticari araç filosuyla arızalı eşyalarınızı adresinizden teslim alan firma, arıza giderildikten sonra ortalama 3 ile 5 iş günü içerisinde elektronik eşyanızı adresinize teslim ediyor.

Garanti kapsamında hizmet almak isterseniz, Vestel Çağrı Merkezi’ni arayarak ya da vestel.com.tr adresli internet sitesi üzerinden kayıt oluşturarak, Koçak Elektronik – Vestel Yetkili Servisi’nde hizmet alabilirsiniz.

Pendik Vestel Yetkili Servisi – Koçak Elektronik Adres:
Kaynarca Mahallesi Orta Asya Caddesi No:29/A Pendik/İstanbul

Telefon: 0216 759 88 91

WhatsApp Hattı: 05300758796