Pendik Kent Konseyi Servis Şoförlerine Seminer Verdi

Kent Konseyi’nden servis şoförlerine seminer

Pendik Kent Konseyi tarafından  “Can Taşıyorum” sloganıyla  Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde  2.’si düzenlenen Okul Servis Şoförleri Eğitim Semineri’nde mevzuat gereği uyulması gereken kurallar ve dikkat edilmesi gereken hususlar konularında servis şoförleri bilgilendirildi.

Pendik Kent Konseyi tarafından  “Can Taşıyorum” sloganıyla Okul Servis Şoförleri Eğitim Semineri`nin  2.`si Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi`nde gerçekleştirildi. Seminere  Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz,  Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Atakan Yüce,  İstanbul Taşımacılar Birliği Başkan Vekili Aziz Baş, Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amiri Ali Alın ve tüm okul servis şoförleri katıldı.

Şoförlere uyulması gereken kurallar anlatıldı

Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz,  Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Atakan Yüce ve İstanbul Taşımacılar Birliği Başkan Vekili Aziz Baş`ın açılış konuşmalarının ardından  İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amiri Ali Alın, mevzuat gereği uyulması gereken kurallar ve dikkat edilmesi gereken hususlar konularında bilgilendirmeler yaptı. Ardından Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Eğitimci Ömer Kurd’dan  “10 Numara Şoför” konulu sunum gerçekleştirdi.

Konsey Başkanı teşekkür etti

Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz program sonunda “Yeni umutlarla geleceğe yelken açan öğrencilerimizi, bu önemli yolculuklarında yalnız bırakmayan, huzur ve güven içerisinde geleceğe taşıyan okul servis şoförlerimizin gösterdikleri ilgi ve dikkatlerinden dolayı kendilerine öncelikle teşekkür eder, bu önemli görevlerinde başarılar diler, sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini dileriz.”mesajı verdi.