Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal Oğlunu Evlendirdi

Gülşen ve Kasım Madan’ın kızları Beydanur ile Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal ve Aynur Ünsal’ın oğlu M.Sami Ünsal 28 Nisan 2018 tarihinde Beykoz Sabancı Öğretmen Evi’nde gerçekleşen düğün töreninde dünya evine girdi.

Yüzlerce davetlinin katılım gösterdiği düğün davetinde Ünsal ile Madan aileleri misafirlerini kapıda karşıladı.

Beydanur ve Sami’yi tebrik eden konuklar, canlı müzik eşliğinde, denize nazır bir mekanda gönüllerince hoşça bir vakit geçirdiler. Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin’in Beykoz Sabancı Öğretmen Evi’nde kıydığı nikahta, Beydanur ve Sami çifti bir ömür boyu birliktelik için evet dediler.

Başkan Dr. Kenan Şahin: “Genç çiftleri tebrik ediyorum, hayırlı olsun.  Allah gençlerimizi mesut etsin” diyerek, evlilik cüzdan taktimi için Kartal Kaymakamı Cemil Aksak’a ricada bulundu. Kaymakam Aksak: “Sami ve Beydanur’a ömür boyu mutluluklar dilerim. Allah bu aziz vatana, millete yararlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin” diyerek evlilik cüzdanını kendilerine taktim etti.

Oldukça mutlu ve bir o kadar da heyecanlı olan Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal: “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür ederim” dedi.

 

Pendikli TV ailesi olarak genç çifti tebrik eder, mutluluklarının bir ömür boyu sürmesini diliyoruz.