Pendik Belediyesi’nden Bedava Çay – Çorba – Kek

Pendik Belediyesinin Kemal Tahir Kütüphanesi’nde verdiği çay, çorba ve kek ikramı gençler tarafından memnuniyetle karşılandı. Uygulamanın ileriki zamanlarda ilçe geneline yayılacağı bildirildi.

Pendik Belediyesi, Kemal Tahir Kütüphanesi’nde ziyaretçilerine ikramlar vermeye başladı. Gün içerisinde yoğun ziyaretçisi olan kütüphanede sabahları çay, öğlen çorba ve öğleden sonra ise çay ve kek ikramları yapılıyor. Sıcak içecek olarak çayın yanı sıra meyveli çay ve kahve de ikram ediliyor. Öğrencilerin yoğun olarak ziyaret ettiği kütüphanede verilen ikramlar gençler tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılacağını duyurduğu Millet Kıraathaneleri’nin Pendik’teki ilk adımı olan Kemal Tahir Kütüphanesi’ndeki uygulamanın ileriki zamanlarda ilçe geneline yayılacağı bildirildi.

 

Ferda Yıldız: Günümün neredeyse tamamı burada geçiyor. Mekan çok güzel ve ikramları çok beğendim. Özellikle çorbalar çok hoşuma gitti.

Can Topçu: İkramlar için Pendik Belediyesine çok teşekkür ederim. Üniversiteye hazırlanıyorum. İkramlar bizleri fazlasıyla mutlu etti.

Rana Sever Arslanboğa: Ders çalışmak ve vakit geçirmek için burada çok güzel ortam var. Öğlen yemek için bir yerlere gitmek ve geri gelmek zaman kaybıydı. Çorba ikramı artık vakit kazandıracak.