Son Dakika

Gençler Biliyoruz Haber Okumayı Sevmiyorsunuz Ama Bu Haber Başka! İnternet Bedava!

Haziran 22nd, 2018 | by Pendikli TV Yazar
Gençler Biliyoruz Haber Okumayı Sevmiyorsunuz Ama Bu Haber Başka! İnternet Bedava!
PENDİK GÜNDEM
0
Abone Ol

Tüm Türkiye 31 Aralık’ta Adil Kullanım Kotası’nın tamamen kalkmasını beklerken Pendik Belediyesi internet tutkunlarını sevindirecek bir çalışmaya imza attı.

Pendik Belediyesi , Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde başlattığı ücretsiz  internet hizmetiyle adil kullanım kotasını ortadan kaldırdı.

Yıllarca kültür ve sanat organizasyonlarına ev sahipliği yapan Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi internet tutkunlarının da vazgeçilmez mekanı olacak. Çeşitli noktalarda ücretsiz internet hizmeti veren Pendik Belediyesi, sanat merkezi içerisinde vermeye başladığı internet hizmetinde adil kullanım kotasını ortadan kaldırdı. Kullanıcılar cep telefonu, tablet ya da bilgisayarlarından hızı düşmeden internete bağlanıp, kota sınırı aşıldı stresi olmadan sınırsızca vakit geçirebilecekler.

Kültür sanat sezonunun kapalı olduğu süre boyunca internet hizmetinden faydalanan kullanıcılar için fuaye alanına masa ve sandalye de tahsis edildi.

Adil Kullanım Kotası ülke genelinde tamamen kalkıyor

Eşit ücretler ödeyen kullanıcılar arasında eşitliğin sağlanması için yapılan adil kullanım kotası uygulaması ülke genelinde kademeli olarak kalkıyor. Şu an 02.00 ve 08.00 saatleri arasında kullanılan internet kotadan düşmüyor. Adil Kullanım Kotası, tüm ülke genelinde 31 Aralık 2018 tarihi itibariyle tamamen ortadan kalkıyor.

 

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.