Pendef Tüm STK’ları İftar Sofrasında Buluşturmayı Başardı

Pendik Dernekler Federasyonu, düzenlediği iftar programıyla tüm STK temsilcilerini bir araya getirmeyi başardı.

Pendik Belediyesi’nin de katkı sağladığı iftar davetine; Bursa Milletvekili Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Erzurum Milletvekili Eski İçişleri Bakanı Selami Altınok da katıldı.

Pendik’te faaliyet gösteren bir çok sivil toplum kuruluşunun yöneticileri, Pendef Başkanı Av. Ramazan Öztürk’ün iftar davetini kırmayarak davete icabet etti.

İftar sonrası söz alan Pendik Dernekler Federasyonu (Pendef) Genel Başkanı Av. Ramazan Öztürk; derneklerin sahiplenilmesi gereken kurumlar olarak görülmesi gerektiğini, ayrıca devlet makamları tarafından daha fazla destek verilmesi gereken kuruluşlar olduğunu ifade etti.

Davete katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür eden Öztürk, konuşmasını birlik ve beraberlik mesajlarıyla sonlandırdı.

Ak Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil; hem STK komisyonuna, hem Pendef’e, hem de Pendik Belediyesi’ne teşekkürlerini ileterek, Ramazan Ayı’nda bu kadar insanı bir araya getirenlere şükranlarını sundu.

İçişleri Bakanlarından Ortak Tavır

Bursa Milletvekili Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala da yaptığı konuşmada, ülkemize karşı tehditvari yaklaşımların geçmişten beri sürdüğünü ifade ederek, etnik kimliklerimize takılmadan ne kadar kenetlenirsek o kadar güçlü olacağımızı ifade etti.

Erzurum Milletvekili Eski İçişleri Bakanı Selami Altınok ise, önümüzdeki 23 Haziran seçimlerinin basit bir seçim olmadığını ve bu seçimlerden sonra da aynı Ramazan Ayı’nda olduğu gibi birlik ve beraberlik içinde ülkemizi daha iyi seviyelere çıkarmak için çalışmamız gerektiğinin altını çizdi.

Program Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından son bulurken, vatandaşların memnuniyeti ise gözlerinden görülebiliyordu.

Pendikli TV
Pendikli’nin Medya Kanalı