Son Dakika

PENDEF STK’LARI İFTAR SOFRASINDA BULUŞTURDU

Haziran 14th, 2018 | by Pendikli TV Yazar
PENDEF STK’LARI İFTAR SOFRASINDA BULUŞTURDU
PENDİK GÜNDEM
0
Abone Ol

Pendik Dernekler Federasyonu, Pendik’te faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını iftar sofrasında bir araya getirdi.

Av. Ramazan Öztürk’ün başkanlığı döneminde birçok yeniliğe imza atan Pendef, bu Ramazan’da da stkları birbirine kaynaştırdı.

Salı akşamı Pendik’teki hemşehri derneklerini, siyasetçileri ve basın mensuplarını aynı sofrada buluşturmayı başaran Pendef adına, Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ramazan Öztürk bu birlik ve beraberlikten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İftar davetine; AK Parti Pendik İlçe Yönetimi, Cumhuriyet Halk Partisi Pendik İlçe Yönetimi, Saadet Partisi Pendik İlçe Yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Yönetimi, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ve yönetimi, Azerbaycan – Bakü Belediye Başkanı, Pendik Belediyesi Meclis Üyeleri, Pendik Müftüsü Hüseyin Baş, Kaynarca Pendik Havalisi Esnaf Kefalet Başkanı Hüsamettin Elçi, mahalle muhtarları, spor kulübü başkanları, spor adamları, iş adamları ve yerel basın mensupları katılım sağladı.

İftar daveti, okunan Kur’an- Kerim tilaveti ile başladı.

Davetten duydukları memnuniyeti aktaran stk temsilcileri Av. Ramazan Öztürk’e ve yönetimine de ayrıca teşekkürlerini ileterek hatıra fotoğrafı çektirdi.

İftar davetinin ardından, iftar çadırının yanına kurulan, otağ çadırında çay içen stk temsilcilerinin mutluluklarına mutluluk eklendi.


 

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.