Niyazi Güneri Başkanlığındaki CHP Pendik İlçe Yönetimi Basın Mensuplarıyla Buluştu

Göreve başlamasının ardından basın mensuplarıyla ilk defa bir araya gelen CHP’nin yeni Pendik ilçe başkanı Niyazi Güneri, beraberindeki ilçe yöneticileriyle önemli açıklamalarda bulundu. Yerel seçim öncesi düzenlenen basın toplantısına CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kemal Ercan ve İBB CHP Grup Başkan Vekili Tarık Balyalı da katılım sağladı.

14 Kasım 2023 Salı günü, Pendik Gülistan Sofrası’nda düzenlenen toplantıda; CHP Pendik İlçe Başkanı Niyazi Güneri, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kemal Ercan, İBB CHP Grup Başkan Vekili Tarık Balyalı, Pendik Belediye Meclis Üyeleri ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.
Basın toplantısına Pendik ve Kartal ilçelerinde yayın yapan çok sayıda basın mensubu katıldı.

CHP Pendik İlçe Başkanı Niyazi Güneri yaptığı konuşmada; “Cumhuriyet Halk Partisi gerek kurultayda, gerek ilde, gerekse ilçemizde tabanın da sesine kulak vererek, yönetim kadrosunu yeniledi. Tertemiz bir sayfa açtık. Geçmişteki hatalarımızdan ya da eksikliklerimizden dersler çıkarıp, önümüzdeki süreçte partimizi iktidara taşımak için çalışacağız. Küskünlüklere, kırgınlıklara, ayrışmalara meydan vermeyeceğiz. Basın mensuplarımızla da olumlu bir diyalog içerisinde olacağız.” ifadelerini kullandı.

Toplantının ikinci kısmında basın mensupları sorularına cevap buldu.

İBB CHP Grup Başkan Vekili Tarık Balyalı, “Pendik Belediye Başkan Adayı olacak mısınız?” sorusuna cevap verdi.

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kemal Ercan, CHP’deki değişimi değerlendirdi.

CHP Pendik İlçe Başkanı Niyazi Güneri, İYİ Parti’nin Pendik Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Süleyman Turan ile olan ilişkilerini değerlendirdi ve basın mensuplarının diğer sorularını yanıtladı.

Toplantıda sorulan sorular ve alınan cevaplar video haberimizde…

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.