MHP Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya ve Yönetimi Muhtarlar ile Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Pendikli muhtarlar ile bir araya geldiler. MHP ilçe yöneticileri muhtarların sorularına cevap verdiler.

Göreve geldiği ilk günden itibaren, ilçenin tüm dinamikleri ile fikir alışverişi yapmaya başlayan MHP Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya, son olarak Pendik’te görev yapan muhtarlar ile bir araya geldi.

The Green Park Hotel’de, kahvaltı ile başlayan tanışma toplantısı, muhtarların görüşlerini ifade etmesiyle devam etti.

İlçe yöneticilerinin tek tek not aldığı konular, İlçe Başkanı Kerim Kaya tarafından da dikkatle dinlendi. Toplantıya MHP İlçe Yöneticileri ile birlikte Ülkü Ocakları Pendik İlçe Başkanı Mustafa Güleç de katılım sağladı.

Toplantı çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Toplantıya ilişkin MHP Pendik İlçe Başkanlığı sosyal medya hesaplarından şu paylaşım yapıldı:

Pendik İlçemizin 36 mahallesinde görev yapan, her biri birinden kıymetli Mahalle Muhtarlarımız, İlçe Başkanımız Sayın Kerim Kaya ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Green Park Otel’de sabah kahvaltısı ile başlayan organizasyon sonrasında toplantıya geçildi. Toplantımız karşılıklı tanışma, muhtarlarımızın uzun zamandır çözülemeyen sorunları dile getirmesi, yöneticilerimizin aldığı notlar ve muhtarlarımızın sorularına cevaplar ile devam etti.

Programımız İlçe Başkanımız Sayın Kerim Kaya’nın her bir muhtarımıza ayrı ayrı hediye takdimi ile sonlandı.”