MHP İstanbul Milletvekili Adayı Murat Şahin PENDEF Üyeleriyle Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Şahin, Pendik Dernekler Federasyonu (PENDEF) üye derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Murat Şahin: “İnşallah TBMM’de Pendikli bir kardeşiniz olarak sizi temsil edeceğim.” dedi.

30 Nisan 2023 Pazar günü, Onx Cafe Patisserie isimli mekanda PENDEF üyeleriyle buluşan MHP Milletvekili Adayı Murat Şahin, dernek temsilcileriyle tek tek tokalaştı. Pendik’teki sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin istek, şikayet ve önerilerini dinleyen Murat Şahin, konu başlıklarını tek tek not aldı.

Davet için MHP İstanbul Milletvekili Adayı Murat Şahin’e teşekkür eden PENDEF Genel Başkanı Ziya Öncan, programda yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“Biz PENDEF ailesi olarak Türkiye’nin 7 bölgesinden, 7’den 77’ye herkese hitap eden bir kuruluşuz. Sivil toplum kuruluşlarının önemi ve değeri her geçen gün daha da iyi anlaşılıyor. Bu değeri bize gösteren Sayın Murat Şahin’e teşekkür ediyoruz. Biz PENDEF olarak tüm siyasi parti temsilcilerine başarılar diliyoruz. Murat Şahin kardeşimiz içimizden biri. Pendikli bir isim. Senelerdir Alpi Diş Hastaneleri dolayısıyla hepimizin derdine derman olan bir isim. Ticaretteki başarısı, dürüstlüğü hepimizin malumu… İnşallah bundan sonra da kendisi siyaseten başarılı olur ve bizi mecliste en iyi şekilde temsil eder. Kendisine başarılar diliyorum.”

PENDEF Genel Başkanı Ziya Öncan’a konuşması için teşekkür eden Murat Şahin, programda yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı kullandı:
“Pendikli olmak bir ayrıcalık. Burada büyüdük, burada yetiştik. Çınardere sokaklarında çocukluğum geçti. Kaynarca’da mesleğim ilerledi. Kurtköy’de, çarşıda, Kavakpınar’da daha pek çok yerde dostlarımızın oldu. Siz de değer verip bugünümüze teşrif ettiniz. Teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra sizi TBMM’de temsil eden bir kardeşiniz olacağım. Pendikli olup, listelere seçilebilecek sırada giren tek kardeşiniz benim. Desteklerinizle Pendiklinin sesi daha gür çıkacak.”

Programa, MHP İstanbul Milletvekili Adayı Hilal Dilber de katılan isimler arasındaydı.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı Murat Şahin, davetliler ve basın mensuplarıyla hatıra fotoğrafı çektirip, davetine icabet eden herkese teşekkür etti.