Dr. Salih Kenan Şahin Naturinic Sağlıklı Yaşam Kliniği’nin Açılışında Misafirlerini Ağırladı

Önceki dönem Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin, “Naturinic Sağlıklı Yaşam Kliniği” isimli bir işletmenin kuruluşunu gerçekleştirdi. Ataşehir’deki kliniğin açılışına, çok sayıda tanınmış isim de katılım sağladı.

Uzman Doktor Salih Kenan Şahin ve eşi Uzman Doktor Sevtap Şahin’in girişimleriyle, Ataşehir Alive Plaza’da “Naturinic Sağlıklı Yaşam Kliniği” kuruldu. Kliniğin açılış törenine AK Parti İstanbul Milletvekili Av. M. Belma Satır, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Ali Şirin, Kenan Şahin’in belediye başkanlığı döneminden çok sayıdaki mesai arkadaşı, Pendikli basın mensupları ve pek çok davetli katıldı.

650 m2 alana kurulu klinikte; sağlıklı yaşam destek programlarıyla kişiye özel sağlıklı beslenme planları oluşturulabiliyor. Ozon Terapi, Kupa Terapi (Hacamat), Platelet Rich Plasma (PRP) ve daha pek çok işlem Naturinic Sağlıklı Yaşam Kliniği’nde yapılabiliyor.

Uzm. Dr. Salih Kenan Şahin ile Uzm. Dr. Sevtap Şahin’e, ekip arkadaşları Uzm. Psk. Sena Şencan Üzeyir, Dyt. Cansu Seymen, Fzt. Kerem Morgil ve Hem. Feyza Macit eşlik ediyor.

Naturinic Sağlıklı Yaşam Kliniği adres:
Barbaros Mah. Alive Plaza Begonya Sok. No:7 D:Kat 2, Ataşehir/İstanbul

Naturinic:
Tel: 444 6 310
https://g.co/kgs/VsWZQC