Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’de Kitap Fuarı Günleri

Pendik Merkez, Güzelyalı, Bağcılar ve Sefaköy’de şubeleri bulunan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye İstanbul’un en büyük kitabevi olma özelliğini taşıyor. Geniş ve ferah bir alan üzerine kurulu olan mağazalarında, kitapların yanı sıra öğrencilerin okulda kullanabileceği tüm araç gereçler ve çocuklar için birbirinden eğlenceli oyuncaklar da bulunuyor.


Kitap Fuarı 10 Ocak’a Kadar Devam Ediyor

Yakın zamanda Pendik Doğu Mahallesi İlhami Soysal Bulvarı’nda (Mostar Viyadüğü Girişi) 4’üncü şubesini açan Kıdemli Kitabevi ve Kırtasiye bölgenin en geniş çaplı Kitap Fuarı’nı başlattı.

3 Aralık’da başlayan fuara ilgi büyük. 10 Ocak cuma gününe kadar sürecek olan fuarda, tüm kitaplarda muhteşem indirimler mevcut. Bu fuarda kitapseverler Türk Edebiyatı’ndan, Dünya Edebiyatı’na kadar birçok kitabı bulabileceği gibi tarih, felsefe, siyaset ve çocuk kitaplarını da çok ekonomik fiyatlara satın alabilecek.

Toptan fiyatına perakende satış sloganıyla yoluna devam eden Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’de ayrıca; öğrencilerin okulda kullanabileceği tüm araç gereçler ve çocuklar için birbirinden eğlenceli oyuncaklar da bulunuyor.

“100 Binden Fazla Kitap Çeşidimiz Var”

Markanın Genel Müdürü Selim Varıcı: “İstanbul’un en büyük kitabevini Pendik’te açmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Biz Pendik’i çok seviyoruz. Çok uygun fiyatlarla, geniş bir ürün yelpazesine sahip mağazalarımızda, müşterilerimize hizmet etmek için adeta can atıyoruz. 100 binden fazla kitap çeşidimiz ile İstanbul’un en büyük kitabevi olduğumuzu söyleyebiliyoruz. Yeni eğitim öğretim döneminin başladığı bu günlerde, bir kitap fuarı organize etmiş bulunuyoruz. Bir ay sürecek olan kitap fuarı çerçevesinde; kitapların yanı sıra, oyuncak ve kırtasiyede de çok cazip bir kampanya yapmış durumdayız. Tüm Pendiklileri ve bölge halkını bu kampanyadan yararlanmaya davet ediyoruz. Mutlu günler diliyoruz.” dedi.

Selim Varıcı

Kıdemli Güzelyalı

Adres: Fatih Mah. İmamı Azam Cad. No:37/C-1 Güzelyalı

Telefon: 0216 494 3478

Çalışma Saati:

Hergün : 09:00 – 21:00

Kıdemli Pendik

Adres: Doğu Mah. İlhami Soysal Bulvarı. No:5/B Pendik

Telefon: 0216 491 3478

Çalışma Saati:

Hergün : 09:00 – 21:00

Kıdemli Sefaköy

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Ahmet Kocabıyık Sok. No:13/1 Sefaköy

Telefon: 0212 541 4764

Çalışma Saati:

Hergün : 09:00 – 21:00

Kıdemli Bağcılar

Adres: Merkez Mah. Bağcılar Cad. 23/1 Sokak No:31/B Bağcılar

Telefon: 0212 634 4764

Çalışma Saati:

Hergün : 09:00 – 21:00

Kıdemli Kırtasiye Pendik Mağazası