İYİ Parti Pendik İlçe Yönetimi AHİSİAD’ı Ziyaret Etti

İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan ve beraberindeki ilçe yöneticileri, AHİSİAD yönetimine bir ziyaret gerçekleştirdiler. İYİ Parti’nin bir projesi olan “Yerel Yönetimlerde Kümelenme Modeli” ve AHİSİAD’ın bir projesi olan “Sektörel Kümelenme Modeli” üzerine geniş çaplı bir görüşme gerçekleşti. AHİSİAD Başkanı İbrahim Çam, ziyaretleri dolayısıyla İYİ Partili isimlere teşekkür etti.

Sivil toplum kuruluşlarına yakınlığıyla bilinen İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, geçtiğimiz günlerde Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği (AHİSİAD) yönetimini ziyaret etti. Beraberindeki ilçe yöneticileri ile birlikte partisinin “Yerel Yönetimlerde Kümelenme Modeli” projesi hakkında iş insanlarına bilgi veren Turan, sivil toplum kuruluşlarının da benzer projelerinin desteklenmesi gerektiğini ifade etti ve sosyal medya hesaplarından şu paylaşımı yaptı:
“İlçe Yöneticilerimiz ile birlikte, genel merkezi Pendik İlçemizde bulunan, Ahi Sanayici İş Adamları Derneği (@ahisiad) Başkanı @ibrahimcam34 ve Yönetimini ziyaret ettik. “Yerel Yönetimlerde Kümelenme Modeli” projemizin çalışmaları ile ilgili, kendileri ile fikir alışverişinde bulunduk. Değerli fikirleri, katkıları ve misafirperverlikleri için, İbrahim Başkana ve Yönetimine teşekkür ederim.”

İYİ Parti İlçe Başkanı Süleyman Turan’ın paylaşımının ardından AHİSİAD Başkanı İbrahim Çam ise şu cümleleri paylaştı:
“Ahi Evran’ın 12. Yy icad ederek, 32 meslek dalında uyguladığı “Sektörel Kümelenme Modeli” ile Anadolu’da gerçekleştirdiği Sanayi Devrimi; çağları aşan Hikmeti dahi Uygulama başarısı ile Ülkemizinde ekonomik özgürlüğü dahi Lider Ülke vizyonuna mesnet model olma özelliği taşımaktadır. Sahip çıkanlara siyaset üstü selam olsun…