PESİAD Yeni Sezon Ziyaretlerine Başladı

Eylül ayı itibarıyla 2023-2024 sezonunu açan Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği (PESİAD) sezon boyunca sürecek faaliyetleri öncesi kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etmeye başladı. Daha önce haberini verdiğimiz üzere yeni atanan Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız’ı ziyaret eden dernek yönetimi, geçtiğimiz günlerde de CHP Pendik İlçe Başkanı Niyazi Güneri’yi ve MHP Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya’yı ziyaret etti.


CHP Yönetimine Ziyaret…
PESİAD
Başkanı A. Kadir Bayram ve dernek yönetimi, görevine yeni başlayan Cumhuriyet Halk Partisi Pendik İlçe Başkanı Niyazi Güneri’yi ziyaret etti. Dernek yönetimi sosyal medya hesaplarından ziyarete ilişkin şu paylaşımı yaptı:
“Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. A.Kadir BAYRAM öncülüğünde, PESİAD ve Genç PESİAD Yönetimlerimizin katılımlarıyla, CHP Pendik İlçe Başkanlığı’na seçilen Sn. Niyazi GÜNERİ’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Aynı zamanda PESİAD Üyemiz olan Sn. GÜNERİ’ye yeni görevinde başarılar diliyor, misafirperverliklerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

MHP Yönetimine Ziyaret…
PESİAD Başkanı A. Kadir Bayram ve dernek yönetimi, görevine yeni başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya’yı ziyaret etti. Dernek yönetimi sosyal medya hesaplarından ziyarete ilişkin şu paylaşımı yaptı:
“Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. A.Kadir BAYRAM öncülüğünde, PESİAD ve Genç PESİAD Yönetimlerimizin katılımlarıyla, MHP Pendik İlçe Başkanlığı’na seçilen Sn. Kerim KAYA’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sn. KAYA’ya yeni görevinde başarılar diliyor, misafirperverliklerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.”