İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan’dan Yalova’da Valilik ve İl Başkanlığı Ziyaretleri…

Pendik ilçesinin en aktif siyasilerinden biri olan İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, Yalova’da ziyaretlerde bulundu. Partisinin Yalova il başkanını ziyaret eden Turan, daha sonra il başkanı ile birlikte Pendik Kaymakamlığı’ndan Yalova Valiliği’ne atanan Vali Hülya Kaya’yı ziyaret etti.

İYİ Parti Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Yalova’ya giden İlçe Başkanı Süleyman Turan, ilk olarak partisinin Yalova il başkanlığını ziyaret etti. Burada partililerle bir araya gelen İlçe Başkanı Süleyman Turan, daha sonra partili arkadaşlarıyla birlikte Yalova Valiliği’ne geçti. Vali Dr. Hülya Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Turan, ziyarete ilişkin sosyal medya hesaplarından da bir paylaşım yaptı. İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“3 Yıl birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduğum, Pendik İlçemizde, bir çok başarılı işlere imza atan, eski Kaymakamımız, Yalova İl’imizin yeni Valisi @drkayahulya Hülya Kaya’yı, Yalova İl Başkanımız @jeologist Osman Ken, İl Yönetimi, İlçe Yöneticilerimiz ve Meclis Üyelerimiz ile birlikte ziyaret ettik.
Kıymetli Vali’mize, memleketim Ağrı Yöremize ait olan, tamamen organik olan, petek balımızı hediye ettik.
Misafirperverlikleri ve güzel sohbetleri için, Sayın Vali’mize teşekkür ederiz.
@yalovavaliligi”