İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan Ziyaretlerini Sürdürüyor

Yerel seçimlere sayılı günler kala, Pendik ilçesinin etkili kurum ve kuruluşlarını ziyaret eden İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, ilçenin tanınmış simalarıyla da görüşüyor. Son olarak Tokatlılar ile bir araya gelen Turan, iş insanı Erdinç Şahin’i de ziyaret etti.

Adaylığı açıklandıktan bugüne kadar, siyasi parti gözetmeksizin toplumun her kesimiyle bir araya gelen İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, geçtiğimiz günlerde Tokat İli Almus İlçesi Gölgeli Beldesi Sosyal Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Turan ziyarete ilişkin şu paylaşımı yaptı:
“Esenler Mahallemizde, Tokat İli Almus İlçesi Gölgeli Beldesi Sosyal Yardımlaşma Derneğimizi, İlçe Başkanımız @mithatkabadayi ile birlikte ziyaret ettik. Yerel Seçimlere doğru, #HürveMüstakil girme sebeplerimizi, Pendik’imize yönelik düşüncelerimizi anlattık. Geçmişten gelen kaygılarını ve 27 yıldır yalnızlaştırılan kitleler olarak, yönetim şeklimiz ile ilgili her sorularına, içtenlikle cevaplar verdik. Samimiyetle, İyi Parti’nin değil, Pendik’in Belediye Başkanı olma sözünü verdim. Finalde bize katılan, Chp İBB Meclis üyesi ve Belediye Başkan Aday Adayı Yakup Yeter abimize, kıymetli dernek Başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederim.”

Süleyman Turan’ın biz diğer ziyareti ise iş insanı Erdinç Şahin’e oldu.
İş insanlarını da ziyaret ederek sektör hakkında sohbet eden Turan, Pendik ilçesinde uzun yıllardan beri sanayicilik yapan iş insanı Erdinç Şahin ile buluştu. Turan, ziyarete ilişkin şu paylaşımı yaptı:
“İlçemizin kıymetli iş insanlarından, beraber aynı sektörde sanayicilik yaptığımız, Sembol Otomotiv sahibi Erdinç Şahin abimizi işyerinde ziyaret ettik. Çalışan arkadaşlarımız ile bir araya gelip, hayırlı olsun dileklerini aldık. İşyerimizin üretim tesisini, imalat ve montajlama bölümlerini Erdinç abimiz ile gezip, mevcut sektör durumunu, kalifiye eleman sıkıntısını, artan maliyet durumu ve kurdan kaynaklı geriye giden iş potansiyeli hakkında bilgi aldık. Bu zamanda, böyle bir iş potansiyelini ayakta tutan kıymetli abimize ve çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.”