İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan Muhtarları Ziyaret Ediyor

İlçe başkanı olarak görevde olduğu 5 yıl boyunca sık sık muhtarlarla bir araya gelen İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, mahalleleri dolaşmaya ve vatandaşın sorunlarını muhtarlarla konuşmaya devam ediyor. Son olarak Fevzi Çakmak, Güzelyalı, Esenyalı ve Orhangazi mahalle muhtarlarını ziyaret eden Turan, diğer mahallelere yönelik ziyaretlerine de devam edecek.

İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarlığına yönelik ziyaretine ilişkin şu paylaşımı yaptı:
“İlçe Başkanımız Mithat Kabadayı, Teşkilat Başkanımız Halim Korkut ve Meclis Üyemiz Turgay Yılgın ile birlikte, Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarımız, kardeşim Yıldıray Oktay’ı ziyaret ettik. Kıymetli muhtarım ile, mahallemiz özelinde sorunları ve yerel seçimler üzerine güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Değerli fikirleri ve misafirperverliği için, muhtarıma teşekkür ederim.”

İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, Güzelyalı Mahalle Muhtarlığına yönelik ziyaretine ilişkin şu paylaşımı yaptı:
“İlçe Başkanımız @mithatkabadayi ve İlçe Yöneticilerimiz ile birlikte, Güzelyalı muhtarımız Farık Savaş’ı ziyaret ettik. Mahallemiz özelinde, projelerimizden ve seçimlere yönelik çalışmalarımız üzerinde, güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Değerli fikirleri ve mahalle sakinlerimizin rahatlığı yönündeki katkıları için, kıymetli muhtarıma teşekkür ederiz.”

İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, Esenyalı Mahalle Muhtarlığına yönelik ziyaretine ilişkin şu paylaşımı yaptı:
“İlçe Başkanımız @mithatkabadayi, İlçe Başkan Yardımcılarımız, Cem Tunç ve Av.Mehmet Karaca ile birlikte, Esenyalı Mahalle Muhtarımız Fatih Çiftçi’yi ziyaret ettik. Anadolu Yakasının en genç Muhtarı ile, Pendik’in geleceğini, genç bir bakış noktasında dinledik. Genç Muhtarım ile beraber, ilçemizin daha İYİ olması için, bir arada olmaya devam edeceğiz.”

İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, Orhangazi Mahalle Muhtarlığına yönelik ziyaretine ilişkin şu paylaşımı yaptı:
Pendik Orhangazi Muhtarımız Mehmet Uzun’u, İlçe Başkanımız @mithatkabadayi ve Teşkilat Başkanımız @halimkorkut ile beraber ziyaret ettik. Merkez sağın, eski siyasetçileri ile eski Pendik’in siyasetini ve bugünkü gelinen noktayı karşılaştırarak, yad ettik. Nezaketin ve ortak sevdamız Pendik denkleminin, tekrar oluşması adına, güzel bir sohbet ile günümüzü bitiren, değerli muhtarıma, teşekkür ederim.”

İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, geçtiğimiz günlerde de İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Yücel Coşkun ile birlikte muhtarlarla kahvaltı programında bir araya gelmişti.