Son Dakika

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Pendik’te…

Ağustos 15th, 2020 | by Samet Övüç
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Pendik’te…
SİYASET
0
Abone Ol

İlçe Başkanı Süleyman Turan, Pendik genelinde yeni üye çalışmalarına hız verdiklerini ifade etti. Bunun bir göstergesi olarak da, Pendik Sahil Etkinlik Alanı’nda bir karavan stand ile Pendikliler ile buluştuklarını ifade eden Turan, sürpriz ziyaretleri için Genel Başkan Meral Akşener’e de teşekkür etti.Başka Önemli İsimler de Vardı


Pendik ziyaretine katılan, parti üyelerinin yanı sıra başka önemli isimler de oldu. İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Genel Başkan Yardımcısı Av. Berna Sukas, İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, Erzurum Milletvekili Naci Cinisli, İbb Genel Müdürleri Ahmet Canbuğday ve Ali Sukas da etkinlikte bulunan isimlerdi.


Yeni Üyelere Rozet Takıldı


Genel Başkan Meral Akşener yeni üye olan vatandaşlara bizzat parti rozeti takarak hayırlı olsun temennisinde bulundu. Esnafları da kısaca ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener kısa bir açıklama da yaptı.


İYİ Parti Genel Bşkanı Meral Akşener Pendikli TV’ye Konuştu


Pendikli TV’den Samet Övüç’ün sorularını yanıtlayan Genel Başkan Akşener, Pendik’te olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Akşener; “Pendik farklı bir ilçe. Pendikliler’e sizin aracılığınızla ilan ediyorum. Ben 81 ilde ilçe ilçe esnaf ziyaret ediyorum. İstanbul’da ilk olarak ikametim Üsküdar’da, ikinci olarak Pendik’te esnaflarımızla birlikte olacağım.” dedi.

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.