GAZETECİ KUBİLAY ÖZTÜRK PENDİK BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI

Pendikliler’in yakından tanıdığı, gazeteci kimliğiyle ön plana çıkan Kubilay Öztürk, aday adaylığı başvuru sürecinin son gününde sürpriz yaparak, Pendik Belediye Başkan A. Adayı olduğunu açıkladı.

İşte Yerel Hayat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kubilay Öztürk’ün konuya dair yaptığı açıklama:

“ADAY ADAYLIĞI DEĞİL, DAVA ADAMLIĞI
Hazreti İbrahim’i yok etmek üzere yakılan ateşi söndürmek niyetiyle ağzında su taşıyan karıncaya, “bu kadar suyla bu ateş sönmez” deyince, karınca; “ben de biliyorum sönmeyeceğini, maksat tarafımız belli olsun” deyivermiş…
AK Parti’den Pendik belediye başkan aday adaylığı müracaatım dolayısıyla çekilen bu fotoğraf sadece bir niyet beyanıdır, verdiği mesaj da, tabanın tavana güveninin tam olduğunun mesajıdır… Yoksa; bütün aday adaylarımızın altını çizdiği gibi ne mevcut belediye hizmetlerimizin işlerliğinde bir sorun gördüğümüzden ne de “ben daha iyiyim” küstahlığından değildir. Hepsi birbirinden değerli 15 civarında aday adayı müracaatı alan Pendik AK Parti, bugüne kadar ekip ruhuyla başarılı olduğu gibi inanıyorum ki, Mart 2019 yerel seçimlerinde de başarılı bir sonuç alarak süreci noktalayacaktır.”