Fun Run Pendik Koşusuna Günler Kala

Fun Run Pendik Pazar günü koşulacak

-Kayıt için son iki gün

 

Binlerce kişinin katılımıyla Pendik Sahil Yolu’nda koşulacak olan Fun Run Series 2017 Pendik Etabı için geri sayım başladı.  24 Eylül Pazar günü gerçekleşecek koşu için kayıtlar da yarın (21 Eylül Perşembe) sona eriyor.   

 

İlki geçen yıl yapılan ve yoğun ilgi gören koşu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Pendik Belediyesi işbirliğinde organize ediliyor.  Kayıtlar  online olarak pendik.bel. tr  internet sitesi üzerinden yapılıyor. Katılmak isteyenlerin 21 Eylül Perşembe günü (yarın) mesai saati bitimine kadar kaydını yaptırması gerekiyor. Kayıt işlemlerini pendik.bel.tr  üzerinden yaptıranlar,  22-23 Eylül tarihleri arasında Pendik Belediyesi Beyaz Masa birimlerinden  göğüs numarası ve chiplerini ücretsiz olarak alacak.   

 

Toplam 7 kilometrelik koşu ise 24 Eylül Pazar günü Saat 10.00’da Pendik Sahil Pazar Alanından başlayacak. Yarış öncesi ve sonrasında Pendik Metro İstasyonu çıkışından yarış alanına ring seferleri düzenlenecek.

 

Koşuyu tamamlayan herkese madalya

 

Katılımcılar, Pendik Sahil yolunda Kartal yönüne doğru iki tur halinde toplam 7 kilometre koşacaklar.  Fun Run Series Pendik Etabı sonunda bayanlar ve erkeklerde ilk üç dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecek. Ayrıca koşuyu tamamlayan herkes  Fun Run Series Pendik madalyası sahibi olacak.