Fenerbahçe’nin Hocası İsmail Kartal’dan Pendikspor’a 2500 Kişilik Stadyum Eleştirisi

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’dan Türkiye Futbol Federasyonu Yönetimine ve Pendikspor Futbol A.Ş. Yönetimine stadyum eleştirisi…
UEFA Avrupa Konferans Ligi H Grubu üçüncü maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Direktör İsmail Kartal; “2500 kapasitesi olan takım Süper Lig’e çıkıyorsa, her şeyi hazır olması gerekir.” dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Ludogorets maçı öncesi yaptığı açıklamada Pendikspor maçının oynanacağı Pendik Belediye Stadyumu’na yönelik eleştirilerde bulundu. İsmail Kartal, Süper Lig’de Pendik Belediye Stadyumu’nda oynayacakları Siltaş Yapı Pendikspor maçının stat kapasitesi ve zeminine ilişkin bir soruya, “Kararı verecek olan federasyon, benim bu konuda düşüneceğim bir şey yok. 2500 kapasitesi olan takım Süper Lig’e çıkıyorsa, her şeyi hazır olması gerekir” şeklinde yanıt verdi.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’den stadyum incelemesi…
Öte yandan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, 29 Ekim 2023 tarihinde oynanacak Fenerbahçe maçı öncesi, Pendik Belediye Stadyumu’nda devam eden çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundu.

Samet Övüç – Pendikli TV