Pendikspor’dan Fenerbahçe Maçı Öncesi Düşman Çatlatan Video Çalışması…

Siltaş Yapı Pendikspor – Fenerbahçe maçı öncesi, özellikle Pendik Belediye Stadyumu ile ilgili pek çok spekülasyon ortaya atılmış ve stadyumun Süper Lig standartlarını karşılamadığı iddia edilmişti. Son olarak bugün Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’ın da hedefi olan konuyla ilgili, Siltaş Yapı Pendikspor Futbol A.Ş. yönetimi âdeta düşman çatlatan bir video çalışması yayınladı.

Süper Lig’e yükseldikten sonra Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in himayesinde Pendik Belediye Stadyumu’nda yenileme çalışmalarına gidilmiş, Siltaş Yapı Pendikspor Futbol A.Ş. yönetimi tarafından da süreç titizlikle takip edilmişti.

Stadyum yenilenmiş ve ilk Süper Lig müsabakası 7 Ekim 2023 tarihinde, Trendyol Süper Lig’in 8. haftasında Sivasspor’a karşı oynanmıştı.

Şimdi hedef galibiyet!

Siltaş Yapı Pendikspor; 29 Ekim 2023 Pazar günü 19.00’da Pendik Belediye Stadyumu’nda, muhteşem bir zeminde, taraftarlarının da desteğiyle, hem Cumhuriyetin 100. Yılını hem de 14 Aralık 1999 da olduğu gibi kendi sahasında, Fenerbahçe galibiyetini kutlamak istiyor.

Samet Övüç – Pendikli TV

#Pendik #istanbul #Pendikspor #Fenerbahçe #PendikBelediyesi