Erzurumsporlular Derneği Pendik’te Açıldı

Dadaşların İlk Taraftarlar Derneği Pendik’te Açıldı

Erzurumsporlular Derneği, İstanbul Kurtköy’de açılarak hizmete girdi. Kurucu başkanlığını Serkan Bayrak’ın yaptığı derneğin açılışı yoğun katılımla gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan, açılış programında bar ekibi de hünerlerini sergiledi.

BB Erzurumspor Başkanı Mevlüt Doğan, Asbaşkan Ünsal Kıraç, MHP Pendik İlçe Başkanı Yüksel Cebe, Pendik Belediyesi Başkan A.Adayı Mehmet Salih Usta, Hizmet İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Keskin, Marmara Oltulular Dernek Başkanı Fatih Hiçdurmaz, İstanbul Horasanlılar Dernek Başkanı Ömer Horasan, Kartal Erzurumlular Dernek Başkanı Kenan Albayrak ile Kuzey Yıldızı Trabzonspor Derneği Başkanı İsmail Turgut Öksüz ile çok sayıda davetli de açılış törenine katıldı.

Pendik Kurtköy’de açılan Erzurumsporlular Derneği’nin açılış töreninde konuşan Dernek Başkanı Serkan Bayrak, Erzurumsporlular Derneği’nin kapısının herkese açık olduğunun altını çizdi.

Bayrak, derneğin tüm Erzurumspor severlerine ait olduğunun altını çizerek, “Bu dernek Erzurumsporluların derneği, hangi ilden olursa olsun, bizim şehrimizin takımını seven, mavi-beyaz renklere sevgi besleyen herkese derneğimizin kapıları açık. Amacımız bu derneğin daha da büyümesi ve şubelerinin açılmasıdır. Bunun için yönetim kurulumuzla yoğun bir şekilde çalışacağız. Derneğimizin açılışını onurlandıran herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Doğan ve Kıraç da açılıştaydı

Fenerbahçe-BB Erzurumspor maçı için İstanbul’a giden Kulüp Başkanı Mevlüt Doğan, Erzurumsporlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Bayrak ile yönetimine, teşekkür ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Doğan, “17 yıl sonra Süper Lige çıkmış Erzurum şehrinin İstanbul’da böyle bir derneğinin olması gurur verici. İnşallah çok daha büyür ve gelişir” dedi.

Resmi ilk üye Ünsal Kıraç

BB Erzurumspor Asbaşkanı Ünsal Kıraç da, Erzurumlular Derneği’ne hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra, ilk resmi üyelik formunu doldurarak, imzalayan isim olarak da tarihe geçti.

Kurucu Başkan Serkan Bayrak yönetimindeki Erzurumlular Derneği’nin yönetiminde Selami Bayrakçı, Ahmet Kaya, İsmail Akar, Fatih Yıldırım, Erdal Ekşi, Bünyamin Aydın ve Aydın Abbasgil gibi isimler yer alıyor.

Erzurumlular Dernek Başkanı Serkan Bayrak, katkı ve desteklerinden ötürü Kuzey Yıldızı Trabzonspor Derneği Başkanı İsmail Turgut Öksüz’e de teşekkür etti.