Dünya Şampiyonu Pendikli Güreşçiye Bakan’dan Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Gençler Güreş Şampiyonu olan Pendik Güreş İhtisas Kulübü sporcusu Kerem Kamal’ı  Manisa’da ziyaret ederek kutladı.

Ziyareti esnasında Pendik Belediyesinin şampiyon sporcuya ödülünü de veren Bakan  Kasapoğlu, Pendik’te spora verilen desteğin dikkat çekici olduğunu belirtti.

 

Manisa’da yetişen ve bir yıl önce Pendik Güreş İhtisas Kulübü’ne transfer olan Kerem Kamal, Slovakya’da düzenlenen Dünya Gençler Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak Tüm Türkiye’yi sevince boğdu.  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu; beraberinde Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Sami Divleli, Pendik Güreş İhtisas Kulübü Başkanı İrfan Mert ve kalabalık bir heyetle şampiyon sporcuyu Manisa’da ziyaret etti.

 

Bakan Kasapoğlu’ndan Pendik Belediyesine teşekkür

 

Dünya Şampiyonu olan  güreşçi Kerem Kamal’ı tebrik eden Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Pendik Belediyesinin ödülünü de sporcuya verdi. Pendik’i yakından takip ettiğini ve spora verilen desteğin dikkat çekici olduğunu belirten Bakan Kasapoğlu,  Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’e teşekkürlerini iletti.