Başkan Ahmet Cin’den Son Dakika Açıklaması: “Pendikli’nin Hakkını Sonuna Kadar Savunacağız!”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yönetimi ile Pendik Belediyesi yönetimi arasındaki gerilim her geçen dakika artıyor. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in eleştirilerine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu cevap vermiş ve bazı iddialarda bulunmuştu. Son dakika gelişmesine göre Pendik Belediye Başkanı az önce bir video yayınladı. Yarın basın toplantısı var.

İBB Kasım ayı İSKİ Genel Kurulu’nda AK Parti Grubu adına söz alan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, İSKİ’nin işleyişine dair bazı eleştirilerde bulunduktan sonra, belediye başkanı olduğu ilçeye dair de konuşmuştu. Başkan Ahmet Cin, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ağır eleştiriler yönelmişti.

Buna karşın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’e Pendik’te yapımına başlanan Kiptaş Arkatlı Projesi’nin temel atma töreninde cevap verdi ve bazı iddialarda bulundu.

Başkan Ahmet Cin: “Pendikli’nin hakkını savunacağız.”
Az önce yayınladığı videoyla İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na bazı söylemlerde bulunan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Pendikli’nin hakkını sonuna kadar savunacağız.” dedi.
İşte o video…