AK Parti Pendik: “Yerel Seçimlerde Büyük Bir Zafere İmza Atacağız”

AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı’nın “Yerel Seçim” gündemli danışma meclisi toplantısı, Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde, teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda özetle; “İlk günkü azim, kararlılık ve heyacanla birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak yerel seçimden büyük bir zaferle çıkacağız.” cümlesi ön plana çıktı ve Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimler için başlangıç fişeği ateşlendi.

AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen danışma meclisi toplantısı, 24 Eylül 2023 Pazar akşamı Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. “Yerel Seçim” gündemli danışma meclisi toplantısına; AK Parti İstanbul Milletvekili Yahya Çelik, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, AK Parti Pendik İlçe Kadın Kollar Başkanı Şaduman Şeker ve yönetimi, AK Parti Pendik İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Enes Savaş ve yönetimi, Pendik Belediye Meclis Üyeleri ile Mahalle Temsilcileri ve çok sayıda partili vatandaşlar katıldı.

İLÇE BAŞKANI SARIKAYA, “PENDİK’TE ELDE EDECEĞİMİZ ZAFERLE İSTANBUL’UN KAZANILMASINA KATKI SAĞLAYACAĞIZ”
Danışma meclisinin açılış konuşmasını AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya yaptı. İlçe Başkanı Sarıkaya tüm teşkilat birimleri ile birlikte yerel seçimlerde Pendik’in mahallelerinde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyledi. Seçimlere çok kısa bir süre kaldığını vurgulayan İlçe Başkanı Özer Sarıkaya, İstanbul’un yeniden AK Parti kadrolarına geçmesi için azim ve kararlılık içerisinde çalışacaklarını söyledi. Sarıkaya sözlerini, Pendik ilçe teşkilatı olarak yapacakları çalışmalarla hem Pendik’te büyük bir zafere imza atacaklarını, hem de başarılarıyla İstanbul’un tekrardan kazanılmasına büyük bir destek vereceklerini ifade ederek tamamladı.

BELEDİYE BAŞKANI AHMET CİN, “HEM PENDİK’İ, HEM İSTANBUL’U KAZANMAMIZ ŞART, VATANDAŞLAR HİZMET BEKLİYOR”

Daha sonra söz alan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Pendik’in daha fazla yatırım yapabilmesi için yerel seçimlerde İstanbul’un kazanılması şart. Bunun için de tüm teşkilat birimleriyle birlikte olağan üstü bir çalışma yapacağız. Pendik’te İBB’nin desteği olmadan gerçekleşen tüm projeleri halka doğru bir şekilde anlatabilirsek İBB yeniden AK Parti kadrolarına geçer. Böylelikle hem Pendik, hem İstanbul yeniden hizmet görür. Biz, ilçe başkanımız ve yönetiminden mahalle teşkilatlarımıza kadar tüm teşkilatlarımıza inanıyor ve güveniyoruz. Hep birlikte ve tüm gücümüzle çok çalışarak bunu başaracağız ve 31 Mart Belediye Seçimlerinden büyük bir zaferle çıkacağız.” ifadelerinde bulundu.

KABAKTEPE, “PENDİK’TEN GÜÇLÜ BİR DESTEK BEKLİYORUZ”

Teşkilat mensuplarının büyük ilgi gösterdiği Danışma Meclisi’nde konuşan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe de, “Önümüzde yerel seçimler var. İstanbulla yeniden vuslata ereceğiz. 5 yılda İstanbul’a ihanet ettiler. CHP’li belediyenin yaptığı tek bir icraat yok. 31 Mart’ta İstanbul’da yeniden zafer kazanacağız. Pendik’ten güçlü bir destek bekliyoruz. Bu kararlılığı sizlerde görüyorum. Pendik’in güçlü ve vefalı bir teşkilatı var. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.