Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz Pendik’te Ziyaretlerde Bulundu

Partisinin “Anadolu Buluşmaları” kapsamında Pendik ilçesini ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, esnaflar ile bir araya geldi. Vatandaşların dile getirdiği sorunları not eden Altınöz’e, Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt ve ilçe yönetimi de eşlik etti.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz’ün ziyaret programında; Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetimi, Pendikli İş İnsanı Hüsamettin Elçi ve Pendikli esnaf ziyaretleri vardı.

Ziyaretlerde Yeniden Refah Partisi Pendik ilçe yöneticileri de Altınöz’e eşlik etti. Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz bu önemli güne ilişkin sosyal medya hesaplarından şu paylaşımı yaptı:

‘Anadolu Buluşmaları’ kapsamında dün #İstanbul #Pendik‘teydik. Halkımız ve esnafımızla dertleştik. Özlenen Milli Görüş Belediyeciliği’nin tekrarı için kendilerinden destek istedik. Milletimizin refahı ve bereketi için çıktığımız bu yolda halkımızın bizlere teveccühü bizleri fazlasıyla mutlu etti.

One comment

  1. Pendik ilçemiz için hayırlı olsun, teşekkürler Pendiklitv…