Yenises Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fahrettin Uysal’ın Mutlu Günü

Pendik‘te bulunan Haberde Yenises Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fahrettin Uysal’ın değerli kızı Gizem Uysal ile Serhat Pulat evlendi. Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen nikah törenine Pendik protokolünden de önemli isimler iştirak etti.

Nikah şahitleri arasında bulunan Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Tüzek, genç çifte aile cüzdanını teslim ederek Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in selamlarını iletti.

Fahrettin Uysal ise bu mutlu gün sonrası sosyal medya hesabında şu ifadelere yer verdi:

“30 Haziran Pazar günü, Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi Nikan Salonu’nda gerçekleşen kızım Gizem ile damadım Serhat’ın nikah merasimine bizzat teşrifleriyle bizleri onurlandıran;
Nikah şahidimiz belediye başkan yardımcımız Nuri Tüzek ve yine belediye başkan yardımcımız Selim Bayram, AK Parti İlçe Başkanımız Özer Sarıkaya ve yönetimi, SP İlçe Başkanımız Yasin Kadıoğlu ve yönetimi, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Çangır, Pendik Halk Eğitim Müdürümüz Turan Genç, Pendik Esnaf Odası Başkanı Bilal Gündoğdu, Pendik Esnaf Kooperatifi Başkanı Sezayi Kantarcı, Pendik Şoförler Esnaf Odası Başkanı Vehbi Bayraktar, Pendik Sivaslılar Derneği Başkanı Fatih Yıldız, aile dostumuz Sami Çelik ve oğlu, Şenol Yondemir, CHP eski ilçe başkanı Bayram Bekar, Selahattin Turan ve saygıdeğer meslektaşlarım ile birlikte tüm akrabalarımız, komşularımız ve dostlarımız başta olmak üzere, mutlu günümüze çeşitli nedenlerle katılamayıp, çiçek gönderen, telefonla ve sosyal medya aracılığıyla tebrik mesajlarını ileten tüm sevenlerimiz ve gönül dostlarımıza katılımları ve katkılarından dolayı UYSAL ve PULAT aileleri adına gönül dolusu teşekkür ve şükranlarımızı sunarım. Hepinizden Allah razı olsun. İyi ki varsınız. Selam ve duayla.”

Biz de Pendikli TV ailesi olarak; genç çifte bir ömür boyu mutluluk diliyor, Uysal ve Pulat ailelerini tebrik ediyoruz.