Gedik Üniversitesi Rektörü Ahmet Kesik’ten Yetenek Sınavındaki Gençlere Sürpriz Ziyaret…

İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kesik, 1 Temmuz’da başlayan Pendik Koca Yusuf AİHL Spor Proje Okulu’nun yetenek sınavını yerinde takip etti. Sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Kesik, öğrenci ve öğretmenlerle bir fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Okul Müdürü Mehmet Çakır, ziyareti dolayısıyla Rektör Ahmet Kesik’e teşekkür etti.

Her yıl olduğu gibi bu yılda yetenek sınavıyla öğreci kabul eden Koca Yusuf AİHL Spor Proje Okulu’nun yetenek sınavı süreci başladı. Bu süreçte okula katkı sunan kurumlardan biri de İstanbul Gedik Üniversitesi oldu.

Bünyesinde, Spor Bilimleri Fakültesi de bulunan İstanbul Gedik Üniversitesi, bu kulvarda ilerlemek isteyen gençlere sağladığı burs imkanlarıyla biliniyor.

Prof. Dr. Ahmet Kesik: “Hepinize başarılar diliyorum.”


Lise eğitimini spor proje okulunda almak için ter döken gençleri ziyaret eden Kesik, hem başarılar diledi hem de İstanbul Gedik Üniversitesi’nin avantajlarından bahsetti. Okul Müdürü Mehmet Çakır ve ekibini de tebrik eden Kesik, her zaman gençlere destek olmaya devam edeceklerini ifade etti.


Okul Müdürü Mehmet Çakır da hem şimdiye kadarki destekleri için hem de sürpriz ziyaret için Rektör Ahmet Kesik’e teşekkür etti.

Ziyaret, hatıra fotoğrafının çektirilmesinin ardından sona erdi.