Yeniden Refah Partisi Genel Sekreteri Suat Pamukçu Pendik’teydi

Seçime sayılı günler kala, Yeniden Refah Partisi Genel Sekreteri Suat Pamukçu Pendik’te vatandaşlarla buluştu. Partisinin standında Pendikli TV’den Samet Övüç’e özel açıklamalarda bulunan İstanbul Milletvekili Adayı Suat Pamukçu, Cumhurbaşkanlığı seçimi için Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekilliği seçimi için Yeniden Refah Partisi’ne oy istedi.

5 Mayıs 2023 Cuma günü Pendik’te bir dizi ziyaretlerde bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Sekreteri ve aynı zamanda İstanbul Milletvekili Adayı Suat Pamukçu, ilk olarak Pendik Çarşı Cami çay ocağını ve cami derneğini ziyaret etti. Çay ocağında Pendiklilerle sohbet eden Pamukçu, vatandaşların sorularını yanıtladı.

Daha sonra partisinin Pendik sahil meydanında bulunan standını ziyaret eden Yeniden Refah Partili Suat Pamukçu, parti üyelerine kolaylıklar diledi. Burada Pendikli TV’den Samet Övüç’e özel bir röportaj veren tecrübeli isim, Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçimini ilk turda kazanacağını ifade etti.

Yeniden Refah Partisi’nin 3 ana başlıkla Cumhur İttifakı çatısı altına girdiğini belirten Pamukçu; Kılıçdaroğlu ve altılı masa üyelerinin söylemleri, Cumhur İttifakı içerisinde seçim barajına takılmayacak olmaları ve 30 maddelik ittifak protokolünün onaylanmasını vurguladı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ve ekibinin Türkiye için hazır olduğunu ifade eden Pamukçu, partilerine olan teveccühün her geçen gün arttığını söyledi.

Suat Pamukçu’ya Pendik’teki programında Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt, ilçe yöneticisi A. Salih Baltacı, ilçe SKM Başkanı Fatih Yavaş ve Yeniden Refah Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı İsmail Ahmet Polat da eşlik etti.