Erkan Kandemir Pendik’te Kanaat Önderleriyle Buluştu

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir; Pendik’te STK temsilcileri, iş insanları ve çok sayıdaki kanaat önderi ile bir araya geldi. AK Parti liselerinden İstanbul 1. bölge milletvekili adayı da olan Erkan Kandemir, Pendik’te yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar cumhurbaşkanı seçileceğine inandıklarını vurguladı.

5 Mayıs 2023 Cuma günü Pendik’te STK temsilcileri, iş insanları ve kanaat önderleriyle bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’e; AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Ali Şirin, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayları Rüstem Kabil, Murat Açık, Umut Arman Sonay, Muhammet Enes Savaş, Ayşegül Esra Atik de selamlama konuşmaları yaparak eşlik ettiler.

Buradaki konuşmasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için Pendiklilerden destek isteyen Kandemir, Erdoğan’ın karşısında bulunan muhalefetin dış güçler tarafından kontrol edildiğini ifade etti. Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaptığı açıklamaları hatırlatan Kandemir; Togg otomobilinin, TCG Anadolu gemisinin, İHA ve SİHA projelerinin milletin olduğunu, kim başa gelirse gelsin bu çalışmaları yok sayamayacağını söyledi.

Erkan Kandemir’in konuşmasından satır başları video haberimizde…