Yazıcı Ailesinin Annesi Fatma Yazıcı Toprağa Verildi

Pendik Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erol Yazıcı, Yazı İşleri Müdürü Metin Yazıcı, Hasan Yazıcı, İrfan Yazıcı, Dilek Yazıcı ve Songül Yazıcı’nın annesi Fatma Yazıcı (85) kaldırıldığı hastanede vefat etti. Yazıcı’nın cenaze namazı bugün Pendik Çarşı Cami’nde kılındı.

Bir süredir rahatsız olan ve tedavi gören Fatma Yazıcı, kalp yetmezliğinden ötürü tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Merhumenin naaşı 31 Ocak Günü Pendik Çarşı Cami’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Osmangazi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenaze namazına; Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Gebze Basın Savcısı Sıddık Ilgaz, Türk Kızılay Pendik Şube Başkanı Nurettin Beşinci, MHP İstanbul İl Yöneticisi Murat Şahin, AK Parti İBB Meclis Üyesi Furkan Topaloğlu, Pendikspor Başkanı Mustafa Şahinyilmaz ve yöneticileri, Aygad Başkanı Ahmet Işıkdağ, İş İnsanı Hüsamettin Elçi, İş İnsanı Mehmet Salih Usta, Pendik Belediyesi Basın Koordinatörü Metin Tavukçu, Pendikli basın mensupları ile çok sayıda sanat ve siyaset dünyasından isim katıldı.

Merhume Fatma Yazıcı, cenaze namazının ardından Pendik Osmangazi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Pendikli TV olarak Merhume Fatma Yazıcı teyzemize bir kez daha Allah’tan rahmet, meslektaşlarımız Metin ve Erol Yazıcı’nın şahsında merhumenin tüm yakınlarına başsağlığı diliyoruz.