VM MEDICAL PARK PENDİK İLÇE PROTOKOLÜNÜ AĞIRLADI | VİDEO HABER

VM Medical Park Pendik Hastanesi teras katında düzenlediği kokteyl ile Pendik ilçe protokolünü ağırladı.

VM Medical Park Pendik Hastanesi, MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta ve VM Medical Park Pendik Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Taşlı’nın ev sahipliğinde düzenlediği resepsiyonda; Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Pendik İlçe Kaymakamı İlhan Ünsal, ilçe mülki idare kurumları ve sivil toplum kuruluşlarından temsilcileri ağırladı.

MLP Care Grubu’nun çeyrek asırlık sağlık tecrübesiyle Mart ayında hizmete açtığı VM Medical Park Pendik Hastanesi, MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta ve VM Medical Park Pendik Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Taşlı’nın ev sahipliğinde bir resepsiyon düzenlendi. Hastanenin teras katında gerçekleşen, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ve Pendik İlçe Kaymakamı İlhan Ünsal’ın katıldığı organizasyonda ilçenin mülki idare kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra kurumun yöneticileri, iş ortakları ve hastanede görev yapan hekimler de yer aldı.

Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta ve VM Medical Park Pendik Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Taşlı’nın konuşma yaptığı organizasyon, hastane turuyla sona erdi.

VM Medical Park Pendik Hastanesi, beyin ve sinir cerrahisinden kardiyolojiye, genel cerrahiden kadın hastalıkları ve doğuma, çocuk hastalıklarından ortopedi ve travmatolojiye kadar birçok branşta İstanbul Anadolu Yakası’nın en modern hastanelerinden biri olarak hizmet veriyor.

Protokol konuşmalarının ardından hastaneyi gezen davetliler, VM Medical Park Pendik Hastanesi ile Pendik’in tam anlamıyla bir sağlık kenti olduğunu, Pendikli TV aracılığıyla, paylaştılar.
Video Haber: