Vahap Doğan – Atakan Yüce – İbrahim Hakkı Aysan Yeni Başkan Yardımcıları Oldu

31 Mart’ta Pendik Belediye Başkanı seçilen Ahmet Cin, 5 yıl birlikte görev yapacağı ekibini belirlemeye başladı.

Açıklanan üç isimden ikisi geçmiş dönem de de başkan yardımcısıydı.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Cumhur İttifakı Pendik Belediye Başkan adayı olan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, 5 yıl birlikte görev yapacağı ekibini belirlemeye başladı.

Ahmet Cin, başkan yardımcılığı görevine; daha önce de başkan yardımcısı olarak Pendik Belediyesi’nde görev yapmış Vahap Doğan ve İbrahim Hakkı Aysan’ın yanı sıra, meclis üyesi Atakan Yüce’yi de getirdi.

Seçim çalışmaları boyunca halkın içinde olduğunu her fırsatta ifade eden Ahmet Cin, seçim sonrası da yapmayı planladığı projeleri hayata geçirmek için kadrosunu kurmaya başladı.

Yardımcılarını belirlemede pek de acele etmeyen Başkan Cin, tespitleri sonucunda belediyede 26 olan müdürlük sayısını 21’e düşürmüş ve bu müdürlüklerde değişikliklere başlamıştı.

Müdürlüklerden sonra belediyenin üst yapısını da şekillendirmeye başlayan Ahmet Cin, yeni belirlediği üç isme ilk talimatlarını da vermeye başladı.

Bu süreçten sonra en merak edilen konulardan biri Pendik Belediyesi’nin yönetim kadrosunda başka hangi isimlerin olacağı…

VAHAP DOĞAN

VAHAP DOĞAN KİMDİR?

1979 yılında Çemişgezek’te doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Elazığ’da tamamladı. 1997 yılında başladığı Selçuk Üniversitesi ‘’Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği’’bölümünü 2001 yılında  tamamladı. Yüksek Lisansını; Bahçeşehir Üniversitesi ‘’Fen Bilimleri Enstitüsü Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi’’ programında tamamladı. Gebze Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Deprem ve Yapı Mühendisliği Bölümünde doktora yapmaktadır.

Çalışma hayatına, 2002 yılında Pendik Belediyesi iştiraki olan Pentaş A.Ş. de şantiye şefi olarak başladı. Burada bir yıl çalıştıktan sonra, 2003 yılında Pendik Belediye Başkanlığı, Fen İşleri Müdürlüğünde göreve başladı;  Sırası ile Kontrol Mühendisliği, İhaleli İşler Şefliği, Fen İşleri Müdür Yardımcılığı, Fen İşleri Müdürlüğü, Etüd Proje Müdürlüğü- Belediye Başkan Danışmanlığı ve Belediye Encümen üyeliği görevlerini yaptı. 2012 yılında Teknik Başkan Yardımcısı olarak görev aldı. S.P.K Gayrimenkul Değerlendirme Uzmanı ve İş Güvenliği Uzmanı olan Vahap DOĞAN, Performans Esaslı Bütçeleme, Belediyelerde Kalite Yönetimi, Kamu İhale Kurumu Eğiticilerin Eğitilmesi ve Yapı Mühendisliği alanlarında sertifikalı eğitimler aldı. Asfalt Yönetimi, Karayolu ve Trafik, Kentlerde Altyapı alanlarında kurum içi ve Türkiye Belediyeler Birliğinde eğitim ve seminerler verdi. Pendik Spor başkan yardımcısı ve Ensar Vakfı mütevelli üyesidir. İngiltere’de dil eğitimi aldı ve ileri seviyede İngilizce bilmektedir. 2019 yılı itibariyle Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Etüd Proje Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü ve Yazı İşleri Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı görevini sürdürmektedir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

ATAKAN YÜCE

ATAKAN YÜCE KİMDİR?

1974 yılında Iğdır, Tuzluca’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Tuzluca’da, liseyi Aydın Söke Ziraat Teknik Lisesinde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliğinden mezun oldu. İngilizce bilmektedir. 2003 yılında Pendik Belediyesi İmar Müdürlüğü’nde raportör olarak göreve başladı. Özel Kalem Müdürlüğü, İşletme Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü ve İmar Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2009 Yerel Seçimlerinde AK Parti’den Meclis Üyesi Adayı olup seçilemediğinden tekrar belediyedeki görevine döndü. 2014 Yerel Seçimlerinde Meclis Üyesi seçilerek görev yaptı. 2019 yılında yapılan yerel seçimlerde tekrar Pendik Belediye Meclis Üyeliğine seçilmiştir. Mayıs 2019 tarihinde Başkan Yardımcısı görevine getirilen Yüce, Fen İşleri Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü ve Yapı Kontrol Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Anadolu Platformu Kurucu Üyeliği, Pendik KAIDER Kurucu Yönetim Üyeliği ve Esenyalı İncesulular Derneği Başkanlığı yaptı. Evli ve dört çocuk babasıdır.

İBRAHİM HAKKI AYSAN

İBRAHİM HAKKI AYSAN KİMDİR?

1976 yılında Trabzon-Araklı’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Araklı’da tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.1998 yılında Bayrampaşa Belediyesi’nde memuriyete başladı. 2000 yılında Pendik Belediyesi’ne nakil oldu. Pendik Belediyesi’nde sırasıyla Zabıta Komiseri, Amir ve Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Yerel Yönetimler alanında Yüksek Lisans’ını tamamlamış olan AYSAN; aynı zamanda sendikacılık faaliyetleriyle de yakından ilgilenmekte ve BEM-BİR-SEN’in 8 nolu Sendika Şube Başkanlığı yapmıştır. 2012 yılında Zabıta Müdürlüğü görevini yürüttükten sonra 2019 yılı itibariyle Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür İşleri Müdürlüğü, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı görevini sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.Pendikli TV
Pendik’nin Medya Kanalı

One comment

  1. Ben pendik belediyesi fen işleri mudurlugune bagli calisan boya ekibinden omer karagoz baskanim sizinle gorusmek isterim benim konular hakkinda ailemi kaybetmek uzereyim allah rizasi icin yardim etmenizi diliyorum