Uyum Psikoloji & Aile Danışmanlık Merkezi Açıldı

23 Şubat 2020 Pazar günü, Pendik Batı Mahallesi 23 Nisan Caddesi’nde, Uyum Psikoloji & Aile Danışmanlık Merkezi’nin açılışı yapıldı.

Uzman Klinik Psikolog Hatice Öztürk’ün girişimleriyle, Pendik’te faaliyete giren merkezin açılışına, çok sayıda davetli katılım sağladı.

Psikolojik danışmanlık, aile danışmanlık hizmeti ve daha bir çok önemli konuda danışmanlık hizmeti verecek olan merkezin açılışına çok sayıda davetli de çiçek göndererek iştirak etti. Aynı zamanda PENDEF Genel Başkanı Av. Ramazan Öztürk’ün de kızı olan Uzman Klinik Psikolog Hatice Öztürk’ün kliniğine, çok sayıda dernek başkanı da çiçeklerini ve tebriklerini gönderdi.

Uyum Psikoloji & Aile Danışmanlık Merkezi tarafından, açılışlarına katılım sağlayan ve çiçek gönderen davetlilere şu mesaj ile teşekkür edildi:

“Kastob Genel Başkan Yardımcısı, Saka İnşaat Sahibi ve Sakarya Dernek Başkanı Van Dernekler Federasyonu Anadolu Yakası Başkanı ve Onur İnşaat Sahibi Murat Çevik, Pendik E.Belediye Başkan Yardımcısı, Kent Mühendislik Sahibi, Pendik Trabzonlular Dernek Başkanı Süleyman Pergel, Zonguldak Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Z Makina ve Çelik Sahibi Ziya Özcan, Tarih Bilincinde Buluşanlar Dernek Başkanı Hasan Konum, Gazeteci-Yazar Av. Fikri Akyüz, Gebze Harem Minibüsçüler Dernek Başkanı Ramis Yılmaz, Lastik-İş Gebze Şube Başkanı Özay Bektaş, Zonguldaklılar Dernek Başkanı Zeki Çoban, Kıder Kırşehirliler Dernek Başkanı Kemal Keskin, Pendik Tokatlılar Dernek Başkanı ve Zeybekler Mühendislik Sahibi Fevzi Zeybek, Üç A Tekstil Sahibi Yusuf Apaydın, Posoflular Dernek Kurucu Başkanı Ferman Güner, Pendik Çankırılılar Dernek Başkanı Engin Yılmaz, Anadolu Yakası Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Dinç, Pendik E.Meclis Üyesi Mehmet Keskin, Düzkar Sigorta Sahibi Bayram Düz, Ahi Hafriyat Sahibi Ramazan Düzer, Sinter NDT Kalite Kontrol Sahibi Sinan Terzi,  Teşkilatımızın Temsilcilerinden Müteahhit Habip Öner ve Opel Değer Yöneticisi Kafer Özcan, Öyder E.Başkanı Tuncay Çelebi, Ayder E.Başkanı Abidin Baran, Autovizyon Oto Servisi Sahibi  Mutlu Yarar, Enes Kuyumculuk Sahibi Hidayet Kılıç, Albaraka E.Şube Müdürü Recep Öztürk Beyler ile programımıza katılan bay, bayan ve çocuklara ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Uyum Psikoloji & Aile Danışmanlık Merkezi
Adres:
Batı Mahallesi 23 Nisan Caddesi No: 9/5 Pendik / İstanbul

Uzman Klinik Psikolog Hatice Öztürk

One comment

  1. Çok Teşekkür Ederim Kıymetli Samet Kardeşim, Desteklerin İçin Çok Teşekkür Ederiz.