TÜGVA Pendik’ten Ofisimize Nezaket Ziyareti…

Türkiye Gençlik Vakfı (Tügva) Pendik İlçe Temsilcisi Tuncer Kuru ve Tanıtım&Medya Sorumlusu Taha Semerci, Pendikli TV ofisini ziyaret ederek nezaket gösterdiler. 11 Aralık 2023 Pazartesi günü 19.00’da Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde tertiplenecek olan “Kudüs, Gazze, Filistin” konu başlıklarından oluşan programa tüm Pendiklileri davet ettiler.

Tügva Pendik İlçe Temsilcisi Tuncer Kuru, beraberindeki İlçe Tanıtım&Medya Sorumlusu Taha Semerci ile Pendikli TV Genel Yayın Yönetmeni Samet Övüç ile hoş bir sohbet gerçekleştirdiler. O anlarda Pendikli TV ekibinden Aziz Sarı da sohbete katılan isimler arasındaydı.

Basın kuruluşlarının önemine dikkat çeken Kuru, genç bir ekipten oluşan Pendikli TV’ye de çalışmalarında başarılar dileyerek, bundan sonra daha sık iletişim hâlinde olacaklarının bilgisini verdi.

“Tüm Pendiklileri programımıza bekliyoruz.”

İlçe Temsilcisi Tuncer Kuru; “11 Aralık 2023 Pazartesi günü 19.00’da Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde tertiplenecek olan “Kudüs, Gazze, Filistin” konu başlıklarından oluşan programımıza tüm Pendiklileri bekliyoruz. Programımızda Yeni Şafak Gazetesi Yazarı, Gazeteci Ersin Çelik önemli hususlara değinecek.” dedi.