Safir Koleji Pendik’ten Hızlı Başlangıç

Eğitim camiasında adı üst sıralarda bulunan Safir Koleji, Pendik Kampüsü ile hızlı bir başlangıç yaptı.

2019-2020 eğitim – öğretim yılının ilk ders zili çaldı. 4 ilde 8 kampüs ve 24 okuluyla eğitim veren Safir Koleji’nde yaz tatilinin sonlanmasıyla öğrenciler, öğretmenlerine ve okullarına kavuştu.

Henüz Pendik’teki ilk seneleri olmasına rağmen, 300’e yakın öğrenciyi bünyesinde barındıran Safir Koleji, geleceğe dair projeleriyle velileri heyecanlandıracağa benziyor. Gözünden sakındıkları çocukları için iyi bir eğitim yuvası arayan veliler, içerisinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi ve fen lisesi bulunan Safir Koleji Pendik Kampüsü’nü mutlaka ziyaret etmeli.

Pendikli TV olarak biz de Safir Koleji Pendik Kampüsü’nü yerinde inceleme fırsatı bulduk.

Yerel medya mensuplarıyla buluşan Pendik Kampüsü Müdürü Adem Fidan ve ekibi, Pendik’i çok sevdiklerini ve kampüste hizmet veren öğretmenlerinin çocuğunun da Pendik’te ikamet ettiklerini ifade etti.

Önceliklerinin bilim ve ilim yolunda başarılı öğrenciler yetiştirmek olduğuna vurgu yapan şube müdürü Adem Fidan konuşmasına şöyle devam etti: “Biz Safir Koleji olarak Pendik’i çok sevdik. Zaten beraber çalıştığımız eğitimcilerimiz de genel itibariyle Pendik’in insanları. Kampüsümüzün gerek konumu itibariyle, gerek ulaşımı itibariyle en üst seviyede olduğunu söyleyebiliriz. İçerisinde kapalı spor salonu, 350 kişi kapasiteli konferans salonu, yüzme havuzu, buz pateni pisti ve daha bir çok sosyal donatı alanı bulunan bir kampüse sahibiz. Pendik’teki ilk yılımız olmasına rağmen 270 öğrencimiz ile bu döneme başladık. Kampüsümüzün 1070 öğrenci kapasitesi olmasına rağmen, biz burada sayımızı adım adım arttırarak, öğrencilerimize rahat bir ortamda eğitim vermenin gayreti içerisindeyiz. Bünyemizde anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi ve fen lisesi kısımlarımız mevcut. Binamız tamamiyle okul konsepti ile inşa edildiği için, gerek fiziki gerekse teknolojik açıdan zirve noktadadır. Bu duygu ve düşüncelerle velilerimizi Safir Koleji Pendik şubemize, bu havayı teneffüs etmeleri için davet ediyorum.”

Adres: Safir Koleji Pendik Koleji

Çamçeşme Mah. Tersane Cad. No:24 E-5 Yanyol PENDORYA AVM Yanı Pendik/İSTANBUL

0216 629 12 31