Son Dakika

Pesiad Vefa Örneği Gösteriyor

Eylül 10th, 2020 | by Samet Övüç
Pesiad Vefa Örneği Gösteriyor
PENDİK GÜNDEM
0
Abone Ol

Pendik İlçesi’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarının başında gelen Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği (PESİAD) vefa örneği gösterdi. Yönetim Kurulu Başkanı A. Kadir Bayram’ın katılımıyla, onur kurulu üyeleri ziyaret edildi.

Pendik için senelerce iş üretmiş, istihdam oluşturmuş PESİAD onur kurulu üyeleri, A. Kadir Bayram başkanlığındaki yönetim kurulu ile ziyaret ediliyor.


Daha önce de koronavirüs sürecinde mahalle bakkallarının veresiye defterlerini kapatan PESİAD yönetimi, bu adımıyla da takdirleri toplamıştı.


Ziyaretlerin İlki Bu Hafta Yapıldı

Yeni dönemde yapılan ziyaretlerin ilki bu hafta gerçekleşti. PESİAD Onur Kurulu Üyesi Muhammed Bayram ziyaret edildi. Sektörel konular hakkında düşünceleri alınan Bayram, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bir diğer önemli PESİAD Onur Kurulu Üyesi Hüseyin Yavuz, bu hafta ziyaret edilen isimler arasındaydı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti PESİAD Yönetim Kurulu Başkanı A. Kadir Bayram’a aktaran Yavuz, yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi.

Başkandan “Ziyaretler Devam Edecek” Mesajı

PESİAD Yönetim Kurulu Başkanı A. Kadir Bayram’dan aldığımız bilgilere göre; koronavirüs pandemisinin seyrine göre, önümüzdeki günlerde de bu ziyaretlerin titizlikle yapılacağını öğrendik.

Samet Övüç – Pendikli TV

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.