Pendikspor Yeni Sezon Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi

Son Güncelleme 14/09/2020 tarihinde yapıldı

Sezon hazırlıkları sürerken, yerel basın mensupları ile bir araya gelen Pendikspor’un yeni yönetimi, Başkan Mustafa Şahinyılmaz’ın ikinci döneminde yeni transferlerini de tanıtma imkanı buldu.


Kahvaltı ve sohbet eşliğinde süren toplantıya, Başkan Mustafa Şahinyılmaz, başkan yardımcıları Atakan Yüce, Hüseyin Bayram, Murat Özdemir, basın ve halka ilişkilerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Onur Durası, teknik direktör Gürkan Kocabıyık ve sportif direktör Fikret Akdemir katıldı.

Sorular Yanıtlandı

Yerel basının sorularını yanıtlayan Başkan Şahinyılmaz, “Bu sezon ilk 3 dışındaki sıralama başarısızlıktır.” vurgusu yaptı. Teknik direktör Kocabıyık’tan da bilgiler alan basın mensupları, sorularına cevap buldu.

Yeni Transferler ile Röportaj

Pendikspor bu sezon 8 yeni isimle anlaştı. Yeni transferler, takım kaptanları, genç yetenekler ve teknik direktör Pendikli TV’den Samet Övüç’ün sorularını yanıtladı.

#SadeceBirlikteKazanabiliriz Vurgusu

Bu sezonun sloganı olarak belirlenen #SadeceBirlikteKazanabiliriz vurgusu yapan Başkan Mustafa Şahinyılmaz, davetlerine katılan basın mensuplarına teşekkür etti.

Samet Övüç – Pendikli TV