PESİAD Dur Durak Bilmiyor

Projeleriyle çevresine örnek bir kuruluş olan Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği (PESİAD), koronavirüs pandemisi sürecinde de dikkat çeken faaliyetler yürütüyor. Kadir Bayram başkanlığındaki dernek yönetimi, yeni dijital dünya düzenine de ayak uydurmayı başarıyor.

Dünyanın etkilendiği koronavirüs pandemisi sürecinde, Pesiad da dijital dünyaya dahil oldu. Sosyal yardımlaşma çalışmalarının yanı sıra Pesiad, yeni projeleri ile de üyelerine fayda sağlayan pek çok çalışmaya imza attı.
PESİAD Yönetim Kurulu Başkanı A. Kadir Bayram, bu çalışmaları kısa bir video ile detaylandırdı.

Yeni Web Site Yayında
PESİAD web sitesini yenilerek, yeni mobil aplikasyonu da etkinleştirdi. Yeni web sitesini ve yeni mobil aplikasyonunu duyuran PESİAD, bu sayede üyelerine daha faydalı olmayı planlıyor.
Web sitenin içeriğinde; üye firmaların lokasyonlarından iş başvuru formuna, çapraz ticareti kolaylaştıran menülerden üyelik formuna kadar pek çok alt başlık bulunuyor.

PESİAD’ın web sitesini www.pesiad.org.tr​ bağlantısından ziyaret edebilirsiniz.

PESİAD Kart Fırsatları da Beraberinde Sunuyor
Uzun yıllardır üyelerinin sabırsızlıkla beklediği bir projeyi daha hayata geçiren PESİAD yönetimi, PESİAD Kart ile üye firmalardan yapılacak alış verişlerde büyük indirim imkanı sunuyor.

Üyeler Kendisini Bu Katalogta Bulabilecek
PESİAD’a üye firmaların faaliyetlerini ve bilgilerini içeren katalog çalışması tamamlandı. Üye tanıtım kataloğunun içerisinde firmaların tüm detayları bulunuyor. Üyeler arası etkileşimi de artıracağı düşünülen katalog çalışması, PESİAD dernek binasından temin edilebiliyor.

Dijital Seminer ve Üye Tanıtım Serilerine de Devam…
Pandemi sürecindeki yeni projeleri ile adından söz ettiren PESİAD, aynı zamanda üyelerini de tanıtmaya devam ediyor. Üye röportajları ile firmaları daha yakından tanıyan iş ortakları, aynı zamanda PESİAD’ın aidiyet duygusunu da görmüş oluyor.
Öte yandan; üye firmalara fayda sağlayacak bir diğer çalışması “Dijital Seminer Serisi” ile de PESİAD, sanayici ve iş insanlarının, hedeflerini daha yükseğe endekslemelerine vesile oluyor.

Samet Övüç – Pendikli TV