Son Dakika

Pendik’te Koronavirüs Tedbirleri Denetlenmeye Devam Ediyor

Ağustos 12th, 2020 | by Samet Övüç
Pendik’te Koronavirüs Tedbirleri Denetlenmeye Devam Ediyor
PENDİK GÜNDEM
0
Abone Ol

İçişleri Bakanlığı’nca yayınlanan genelge kapsamında, Pendik’te Covid-19 tedbirleri kapsamında geniş kapsamlı denetimler gerçekleştiriliyor.


Temizlik, maske ve mesafe kurallarının koronavirüs ile mücadelede önemli yeri olduğu bilinmekte. Bu sebeple, “Sağlığımız İçin Hepimiz İçin” mottosuyla yapılan denetime Kaymakam Dr. Hülya Kaya, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Hakkı Aysan, kurum müdürleri, Kaynarca Mahalle Muhtarı Birol Oktay katılım sağladı. 

Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya Esnafları Dolaştı


Kaymakam Kaya; Pendik dâhilinde 39 ekip ve 120 personel ile gece 24:00’a kadar alışveriş merkezi, pazar yeri, kahvehane, kıraathane, konaklama tesisleri, hamam, yüzme havuzları, internet kafe gibi sosyal hayatın yoğun olduğu yerlerde denetimlerin devam edeceğini açıkladı.

Pendikliler’e “Temizlik, Maske ve Mesafe” Hatırlatması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da sıklıkla vurguladığı; temizlik, maske ve mesafe kurallarını hatırlatan Kaymakam Kaya, vatandaşlara bu konuda azami gayret göstermelerini ve sağlıklı ile huzur dolu günler geçirmelerini temenni etti.

Son olarak “Cezalardan değil sağlığımızdan endişe etmeliyiz” diyen Kaymakam Kaya, denetimlerin devam edeceğini hatırlattı.

Samet Övüç
Pendikli TV

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.