Hayaltepe ile Pendik Belediyesi’nin Sosyal Tesis Sayısı Artıyor

Pendik Belediyesi yeni bir sosyal tesisi daha Pendikliler’e kazandırıyor. Yapımı büyük ölçüde tamamlanan Hayaltepe Sosyal Tesisi, eşsiz deniz manzarası ve havadar konumuyla misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Yapımı büyük ölçüde tamamlanan Hayaltepe Sosyal Tesisi’nde artık son hazırlıklar yapılıyor. Çınardere Mahallesi’nde Pendikspor Tesisleri’nin hemen bitişiğine yapılan tesis, tamamlandığında eşsiz deniz manzarası ve havadar konumuyla misafirlerini ağırlayacak.

Beyazlık Ön Planda

Tesis konumunun yanı sıra iç mekânıyla da dikkat çekiyor. Ferah bir ortama sahip olan tesis, beyaz işlemeleriyle, 165 kişi kapasiteli kapalı alan ve 800 m² açık teras alanına sahip.

6. sosyal tesis olacak

Pendik Belediyesi’nin kente kazandırdığı halihazırda 5 sosyal tesis bulunuyor. Yıllardır Pendikliler’e kapalı olan Güzelyalı Sahili’nde 2013 yılında sosyal tesis kurarak halkın hizmetine sunan Pendik Belediyesi, ardından PenCR markası altında dört sosyal tesisi daha şehre kazandırdı. PenCR Sahil, PenCR Çarşı, PenCr Köfte ve PenCR Bahçe kısa sürede vatandaşların yeni buluşma adresleri oldu. Hayaltepe Sosyal Tesisi, Pendik Belediyesinin 6. sosyal tesisi olacak.