Son Dakika

Pendik’te Cadde Ve Sokaklar ‘Toplu Çalışma Programıyla’ Temizleniyor

Temmuz 3rd, 2019 | by sancakyazar
Pendik’te Cadde Ve Sokaklar ‘Toplu Çalışma Programıyla’ Temizleniyor
PENDİK GÜNDEM
0
Abone Ol

Temizlik İşleri Müdürlüğünün ‘Toplu Çalışma Programı’ kapsamında oluşturduğu 40 kişilik ekip cadde ve sokakları pırıl pırıl yapıyor. Bu hafta Sapanbağları, Bahçelievler, Yeni Mahalle ve Yeşilbağlar bölgelerinde çalışan ekip, haftaya Güzelyalı ve Kaynarca bölgelerinde çalışma yapacak.

Pendik Belediyesinin rutin temizliğin dışında başlattığı ‘Toplu Çalışma Programı’ kent genelinde sürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri program kapsamında cadde ve sokakları deyim yerindeyse pırıl pırıl yapıyor. 40 kişilik ekip, program dahilinde bu hafta Sapanbağları, Bahçelievler, Yeni Mahalle ve Yeşilbağlar bölgelerinde çalışma yürütüyor. Çalışmada mekanik süpürme, konteyner yıkama, yıkama tankeri, katı atık aracı ve geri dönüşüm araçları da kullanılarak bölgesel temizliğin daha hızlı ve verimli olmasına çalışılıyor. Personel, sokakları temizliyor, konteynerleri ilaçlıyor, mazgalları dezenfekte edip atık eşyaları topluyor.

Bölge bölge haftalık olarak yürütülen ‘Toplu Çalışma Programı’nda önümüzdeki hafta Güzelyalı ve Kaynarca bölgelerinde çalışma yürütülecek.

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.