Pendikspor’un Yeni Yol Haritası Belli Oldu 

Yeni sezon hazırlıklarına 11 Temmuz’da başlayan Pendikspor, Erzurum’da kamp programını devam ettiriyor.  Zorlu sezon öncesi futbolcular taktik ve kondisyon olarak güç depolarken, idari kadro da tüm sezon boyunca takip edeceği yol haritası üzerinde çalıştı.

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Pendikspor, Temmuz ayının 11’inde tesislerde antrenmanlara başlamıştı.  Ardından tüm takım antrenörlerinin yer aldığı 25 kişilik bir ekiple kulübün bir yılında sportif, sosyal, eğitim, okul, aile ve tüm ilişkilerinin planlanacağı, yol haritasının belirleneceği bir kamp yapan Pendikspor’da her şey planlı ve programlı şekilde yürüyor.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Ağustos ayı başında kamp için Erzurum’a uçan Pendikspor, kamp programını 12 Ağustos’a kadar orada sürdürecek.

Pendikspor’un başarısı  için tüm halkımızla kenetleneceğiz.”

Konuyla alakalı olarak konuşan Pendikspor Başkanı Şerafettin Taştan, Pendikspor’un altyapı ve tesisler yönünden son yıllarda çok önemli gelişmeler kaydettiğini söyledi, ilçede futbolu iyi bilen ve mali konularda uzman isimlerden oluşan bir yönetim kurduklarını kaydederek, “Amacımız taraftarımızla, camiamızla, basınımızla ve tüm şehir halkımızla kenetlenerek Pendikspor’un başarısı için hep birlikte çalışmaktır” dedi.