TFF Başkanı Nihat Özdemir’in; “Profesyonel ve amatör liglerimizi 12-13 ve 14 Haziran haftasında başlatma kararı aldık.” açıklamasının ardından hazırlıklara başlayan Pendikspor, futbolcu ve teknik ekibe Koronavirüs testi yaptırdı.
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2020/05/img_20200509_1823191979067336.jpg)
Test Sonuçları Çıktı
Pendikspor yönetiminden yapılan açıklamaya göre, yapılan testler sonucunda pozitif vakaya rastlanmadı.
İşte yapılan o açıklama:
“Alınan tedbirler neticesinde dün futbolcularımız, teknik ekibimiz ve personellerimize yapılan Covid-19 testlerinin sonucu negatif çıkmıştır. Bundan sonra ki süreçlerde de aynı titizlikle tedbirleri sürdürüp, titizlikle çalışmalarımıza devam edeceğiz.”
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2020/05/fb_img_1589037813607211755703.jpg)