Son Dakika

Pendef Sağlık Çalışanlarını Her Hafta Mutlu Ediyor

Mayıs 9th, 2020 | by Samet Övüç
Pendef Sağlık Çalışanlarını Her Hafta Mutlu Ediyor
SAĞLIK
1
Abone Ol

Pendik Dernekler Federasyonu (PENDEF) koronavirüs salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarına, her hafta farklı bir üye derneği ile iftar hazırlıyor.

Ramazan Ayı’nın da gelmesiyle, faydalı bir sosyal sorumluluk projesine imza atan Av. Ramazan Öztürk başkanlığındaki dernek yönetimi, sağlık çalışanlarına ikinci ikramında bulundu.

PENDEF olarak, Pendik Devlet Hastanesi’nde çalışan sağlık personellerine Anadolu Mutfağı’nın birbirinden güzel ev yemeklerini ikram eden dernek yönetimi, geçtiğimiz hafta üye dernekleri Afyonkarahisar – AFKAYDER ile sağlık çalışanlarına iftar ikramında bulunmuştu.

Bu hafta ikinci ikramı Kırşehirliler Derneği yaptı.

Pendef Genel Başkanı Av. Ramazan Öztürk yaptığı açıklamada; “Pendef’in Pendik Devlet Hastanesi’ndeki sağlık çalışanlarımız İçin organize ettiği iftar programlarına bugün Kırşehirliler olarak ev sahipliği yapıyoruz. Bu akşam iftarda çorba, tas kebabı, pilav, salata ve Ramazan’ın vazgeçilmezi güllaç ile, Pendef Eski Yönetim Kurulu Üyemiz Ziya Arslankaya’nın hazırlattığı karalahana sarmasını ikram edeceğiz. Sağlık çalışanlarımıza ne yapsak azdır. Afiyet olsun.” açıklamalarında bulundu.

Pendef Genel Başkanı Av. Ramazan Öztürk

Biz de Pendikli TV olarak, bu güzel organizasyonu başlattıkları için PENDEF üye dernekleri başta olmak üzere, tüm sivil toplum kuruluşlarını tebrik ediyoruz.

Samet Övüç – Pendikli TV

One Comment

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.