Pendikspor Yeni Sezon Transferlerini Açıklamaya Başlıyor

TFF 2. Lig Beyaz Grup Şampiyonu Pendikspor, yeni sezonda mücadele edeceği 1. Lig için transfer çalışmalarında sona geldi. 17 Haziran’da başlayan yaz transfer döneminde Pendikspor’un önemli isimleri kadrosuna katması bekleniyor.

Tarihinde ilk defa TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan Pendikspor, 2022-2023 sezonu için her türlü çalışmayı yürütüyor. Transfer döneminin ilk günleri olmasına rağmen 6-7 oyuncuyla şimdiden anlaşıldı.

Stadyumda yenileme çalışmaları, tesislerde tadilat ve revizyon çalışmaları, transfer sürecinde karşılıklı ikna çalışmaları, yeni sezon forma ve sponsorluk anlaşmaları ve daha birçok şey…

İlk güzel haber PUMA!
İlçemizin göz bebeği Pendikspor yeni sezonda PUMA ile forma tedarik anlaşmasına imza attı. Özellikle dünya devi spor kulüplerine tasarladığı formalarla dikkat çeken PUMA’nın, Pendikspor tarihi kimliğine de yakışır modern formalar tasarlaması bekleniyor.

Stadyumda Yenileme Çalışmaları Var
2500 seyirci kapasiteli Pendikspor Stadyumu’nda yeniliğe gidildi. Türkiye Futbol Federasyonu’nun 1. Lig için istediği kriterler doğrultusunda stadyumda yenileme çalışmaları sürüyor. Pendikspor yeni stadyumu inşa edilene kadar mevcut yenilenmiş stadında maçlarını oynayacak.

Yabancı futbolcular Pendik’e geliyor.
Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü’nün son yaptığı açıklamalara göre Pendikspor şuana kadar 6-7 oyuncuyla imza aşamasına geldi. Bu oyuncuların içerisinde Türk olmayan yabancı oyuncular da var. Süper Lig’de oynamış, 1. Lig tecrübesi bulunan pek çok futbolcu Pendikspor için imza atmaya hazır.
Yeni transferlerin bir kısmının bu hafta açıklanması bekleniyor.

PENDİKSPOR’UN İYİLİĞİ İÇİN İSİM PAYLAŞMIYORUZ
7 Haziran – 8 Eylül 2022 tarihleri arasında açık olan yaz transfer döneminde pek çok futbolcunun ismi muhakkak Pendikspor ile anılacaktır. Bu süreçte menajerlerin ekmeğine yağ sürmemek için, Pendikspor’un marka değerini düşürmemek için, futbolcuların piyasa değerini gereksiz yere yükseltmemek için olabildiğince isim vermekten kaçınacağız.

Güzel bir sezon, basın mensuplarına hak ettiği değerin verildiği kaliteli bir yıl olsun.

Samet Övüç – Pendikli TV

NOT: Pendikspor üyeleri 21 Haziran 2022 Salı günü olağan genel kurul için toplanıyor. Bu vesileyle görev alacak yeni ve mevcut isimlere de başarılar diliyoruz.